Robbie Williams se rozhodl, že si koupí maximální soukromí. Britskému popovému zpěvákovi už začalo vadit, že za ním fanynky po koncertech chodí doslova až do hotelu. Chtějí většinou podpis, některé jsou samozřejmě mnohem drzejší a odvážnější.

Williams, který čtvrtého července zahraje ve Vídni, si proto pro jistotu pronajal celý luxusní hotel o dvaasedmdesáti pokojích, kde doufá v klid a možná i příchod múzy. Pro hotel Triest je to neobyčejně dobrá reklama, protože Williams mezitím stihl roztroubit, že právě vídeňský Triest je jeho nejoblíbenějším hotelem vůbec.

Zpěvák to potvrdil rakouskému časopisu News a dodal, že v tomto hotelu se ubytuje pokaždé, když se zase objeví ve Vídni. Luxusní hotel má dvaasedmdesát pokojů, italskou restauraci, posilovnu, saunu, solárium a koktajlový bar. Právě o tom zpěvák tvrdí, že ho miluje nadevše.

Dokonce natolik, že si jeho přesnou repliku nechá postavit na stadion, kde bude koncertovat. Časopisu News to potvrdil organizátor koncertu Alex Nussbaumer: "Robbie je doslova zamilovaný do baru v jeho oblíbeném vídeňském hotelu. Proto na pódium umístíme jeho přesnou kopii," vysvětlil.

Neussbaumer dodal, že Williams od něj rovněž obdržel několik brožurek o vídeňských památkách a muzeích. Tak snad se nebude Robbie po celé tři dny, kdy bude ve městě pobývat, jen válet v hotelu.  

     
Reklama