will.jpg
Foto: Profimedia

Harry a Meghan si ze sezení i Oprah udělali terapeutický dýchánek, a to, co by za normálních okolností řekli jen svému psychologovi, řekli celému světu. Některé výroky byly tak silné, že to vypadá, jako by tím měli v plánu svrhnout monarchii.

Pro magazín The Sunday Times blízký přítel královské rodiny uvedl, že William s některými výroky svého bratra nesouhlasí. Jedním z nich je tvrzení, že je vězněn v monarchii. V tomto ohledu je prý „babiččiným vnukem“. William dokonce některé Harryho komentáře shledává „daleko za hranicí“ a z rozhovoru se musel chvíli vzpamatovávat. 

„Jsem s nimi součástí systému, vždy jsem byl. Jsem si vědom, že můj bratr ho nemůže opustit, ale já mohu. On a můj otec jsou v něm uvězněni. Nemohou odejít a já k nim cítím obrovský soucit,“ řekl Harry u Oprah.

Na otázku, zdali by i William chtěl opustit královskou rodinu, odpověděl, že neví, protože nemůže za svého bratra odpovídat. Je velmi pravděpodobné, že se bude královská rodina ještě k některým výrokům postupem času vyjadřovat, protože zatím prý nařknutí vstřebává.

Reklama