Čtenářku Tamichitu požádal její partner o ruku, když si odskočil z mise v Afghánistánu. Vojenská služba je holt vojenská služba...

Požádl ji o ruku a pak na 4 měsíce odjel, právě to se stalo čtenářce Tamachitě. Přesto si ho vzala...


Krasne dobre rano,

dnesni tema je opravdu krasne. Kdyz zavru oci a vzpomenu si, jak me manzel zadal o ruku, jeste ted mam motylky v brise a pritroubly usmev na tvari :) Nerikam, ze to bylo nejak extra romanticke a tak, ale pro me to bylo nejvic krasne :)

Manzel, tehdy jeste pritel byl na misi v Afghanistanu, dostal dovolenou na 14 dni a letel za mnou do CR. Bylo to jen 14 dni a my vedeli, ze si je musime uzit, protoze se tam zase vrati zpatky a my se 4 mesice neuvidime. Strasne mi to trhalo srdce ( a porad trha :-/ ). Zbyvaly nam dva posledni dny spolu, vzpominam si, ze jsem stala u okna a divala se z nej, pritel me objal ze zadu a rika: „ I love you so much, you are my everything, you are everything what I ever wanted... Will you be my Queen?“ Chvilicku, ale jen opravdu malinkou chvilku jsem stala a cekala az to z meho ucha dojde do meho mozku :)) samozrejme, ze jsem rekla ano. A on na to, ze to ale nejde bez zasnubniho prstynku, tak jsem se musela hned obleci, museli jsme jet do klenotnictvi, bylo uz pul 9 vecer, ale tenkrat jsme zili v Brne, takze tam to nebyl problem a ze vybereme prstynek pro me. Chtela jsem jen neco jednoducheho s kaminkem, rikala jsem mu, ze tady v CR ( aspon si to myslim ) muzi nekupuji zadne zavratne zasnubni prsteny, pokud je vubec kupuji..... a tak vybral sam.. dostala jsem nadherny prsten z bileho zlata s brilinatem!

Az budete mit svatebni tema, napisi pribeh o svatbe s americanem v CR, o nechutne diskriminaci a odporne byrokracii na uradech. Svete div se, ale predevsim na tech ceskych! O naproste aroganci a cizinecke policie, o veskerych limitech aneb jak se vdat behem 7 dnu. A o jedine matrice v jihomoravskem kraji, ktera se nezalekla oddat cizince! Ale o tom az jindy :)


Tamichita

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14.3.2013: Jak vás požádal o ruku?

knihaSvé příběhy k tématu mi zasílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Rozepiště se! Zavzpomínejte! Zajímá mě, jak moc byl ten váš chlap romantický, vtipný, pragmatický... a nebo zda se mu to moc nepovedlo, ale přesto jste ho vzala na milost. Zajímalo by mě i, zda jste nějakou žádost o ruku odmítla?

Jsem moc zvědavý. A nezapomeňte (vy nesezdané) doporučit čtení příspěvků svým partnerům, třeba je to k něčemu inspiruje.

Příspěvky posílejte nejpozději 14.3.2013 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním vášní nabytou knihou Mystický sex od A do Z (nakladatelství Metafora).

Reklama