cl.jpgFoto: Profimedia

Willova matka Caroline Bright oslavila půlkulaté pětaosmdesáté narozeniny, a to se samozřejmě neobešlo bez pořádné oslavy, na které nechyběli její příbuzní. Z Carolinina výjimečného dne herec na svém Instagramu nasdílel video, ze kterého je patrné, že i v takto pokročilém věku jeho matka ví, jak si užít oslavu.

Se synem na něm tancuje a zpívá na slavný hit od zpěvačky Whitney Houston s názvem I Wanna Dance with Somebody. Will Smith k videu napsal: „Dneska 85! Všechno nejlepší, mami. Pojďme se protančit ke stovce.“

Video z oslavy sdílela na svých instagramových stories také hercova dcera Willow. Ukázala v něm, že se k otci a babičce při tanci připojila. Přidala i fotku, na které ji babička líbá na tvář. Dojemnější už to snad být ani nemohlo.

Carolinin život nebyl jen plný pozitivních zážitků. Její syn v knize s názvem Will, kterou vydal v listopadu 2021, přiznal, že byl svědkem toho, jak jeho otec Willard svou manželku týrá. Herec prý po těchto zážitcích zvažoval sebevraždu, protože se cítil jako zbabělec, že proti násilí jako nejstarší z dětí nezakročil.

Zdroje: Dailymail, People,