Společnost Whirlpool CR obhájila první místo v kategorii PRAČKA, MYČKA, SUŠIČKA v evropské anketě DOBRÁ ZNAČKA roku 2011. Prvenství v této kategorii získal Whirlpool letos již pošesté v řadě. Ceny byly slavnostně vyhlášeny 24. března v prostorách Obecního domu.

whirlpool

Evropský průzkum mezi čtenáři časopisu Reader`s Digest Výběr se uskutečnil v letošním roce již pojedenácté. Čtenáři hlasovali pro své oblíbené značky v různých kategoriích. První místo v kategorii Pračka, myčka, sušička získala značka Whirlpool. Whirlpool oceněním v této kategorii potvrdil své prvenství, které obhájil již pošesté za sebou.

Slavnostní vyhlášení DOBRÁ ZNAČKA roku 2011 proběhlo 24. března v prostorách Obecního domu v Praze. „Jsme velmi rádi, že jsme i letos získali podporu našich zákazníků. Velmi si toho ceníme a budeme i nadále pracovat na tom, aby s našimi výrobky byli jejich uživatelé spokojeni,“ řekl k úspěchu marketingový ředitel společnosti Whirlpool Ján Živný.

whirlpoolPrůzkum European Trusted Brands (Dobrá značka), který se provádí každoročně již od roku 2001, je jedním z největších a nejširších evropských spotřebitelských průzkumů. Jeho cílem je zjistit, kterým značkám evropští spotřebitelé důvěřují nejvíce a jakým způsobem je vnímají. Respondenti jsou čtenáři časopisu Reader`s Digest z více než 4 milionů evropských domácností vybraní tak, aby co nejvíce reprezentovali širokou demografickou populaci. Je hodnocena široká škála kategorií produktů od platebních karet, přes vitamínové produkty až po internetové servery.

Reklama