Lednička. Naprosto normální a běžná součást vybavení našich kuchyní. Její existenci považujeme za zcela samozřejmou a to, jak by nám scházela, si uvědomíme ve chvíli, kdy dojde třeba k nějaké poruše. Anebo tehdy, když nám stará lednička dosluhuje a my začínáme uvažovat o nákupu nové.

 

Nákup je to dozajista velmi zásadní a měli bychom si ho vždy důkladně promyslet. Ledničky různých typů a značek se na nás valí pomalu ze všech stran a jak si potom má normální člověk vybrat, viďte? Třeba vám naším tipem pomůžeme k tomu správnému rozhodnutí.

 

Lednička vašich snů

 

Společnost Whirlpool je předním světovým výrobcem bílé techniky a v Evropě stojí dokonce na prvním místě. Kromě značky Whirlpool prodává také výrobky značky  Polar a Bauknecht. Důvod tohoto vynikajícího úspěchu je prostý. Whirlpool se od začátku zaměřuje přímo na své zákazníky a nabízí jim unikátní řešení.

 

Elektrospotřebiče Whirlpool jsou vysoce úsporné z hlediska spotřeby elektrické energie a ostatních přírodních zdrojů. Inovovanými a sofistikovanými výrobky odpovídá Whirlpool na měnící se a rostoucí požadavky svých zákazníků. Výrobky z portfolia společnosti Whirlpool se neustále přizpůsobují měnícímu se životnímu stylu lidí v různých zemích, a to nejen po stránce technické, ale i svým vzhledem.

 

I ledničky zaznamenaly velký krok kupředu.

Můžete si vybrat z mnoha modelů chladniček kombinovaných s mrazničkou dole nebo nahoře, amerických chladniček s mrazničkou, jednodveřových chladniček... Zkrátka každý  z vás si může vybrat takovou ledničku, která bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší rodiny.

Společnost Whirlpool nyní navíc přichází s novinkou, která rozhodně potěší všechny spotřebitele. Kdo by si nepřál, aby mu potraviny vydržely v ledničce déle čerstvé a trvanlivé? Při dnešním rychlém životním tempu, kdy nemáme moc času nazbyt, jsou velké nákupy do zásoby nutností.

Ledničky Whirlpool vám nyní nabízejí unikátní technologii 6. smysl, která dává chladničkám inteligenci. Senzor, umístěný uvnitř chladničky, posílá informace do sofistikovaného ovládacího centra. To okamžitě rozpozná, kdy je potřeba zesílit chlazení – do chladničky jste vložili právě nakoupené potraviny, dveře byly otevřené déle než obvykle, nebo vypadla elektřina. Senzor zvýší výkon kompresoru tak, aby se teplota mohla vrátit na správnou hodnotu – a to vše 5x rychleji než u běžných chladniček.

6. smysl je zárukou, že vaše potraviny jsou skladovány v těch nejlepších podmínkách a zachovají si kvalitu a čerstvost po delší dobu.

Skvělé, viďte? Ještě tak kdybyste mohli z hlavy vypustit myšlenky na pravidelné rozmrazování...

 

Věřte, že ani to není pro ledničky Whirlpool problém. Nové tipy jsou vybaveny beznámrazovým systémem NO FROST, který je založen na nucené cirkulaci vzduchu, čímž se zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje vlhkost, a tím brání vzniku námrazy. Největším přínosem tohoto systému je v rychlosti dosažení optimální teploty v prostorách chladničky a mrazničky po otevření dveří a také v jednoduché údržbě. Chladničku ani mrazničku, které jsou vybaveny systémem NO FROST, totiž nemusíte rozmrazovat.

Navíc můžete v prostorách ledničky využívat spoustu důmyslných prostor, a potraviny tak uskladnit velmi přehledně a systematicky.

 

Jak je vidět, společnost Whirlpool na své zákazníky skutečně myslí a stará se nejen o jejich pohodlí. Pokud si zakoupíte spotřebič Whirlpool, máte také zajištěn spolehlivý servis. Kontakt společnosti Whirlpool se zákazníkem totiž nekončí koupí spotřebiče. Široká sít servisních středisek pokrývá celé území České republiky a zajišťuje spolehlivé služby. Whirlpool nabízí i víc. Prostřednictvím programu Infiniti si každý zákazník může zajistit pětiletý kontrakt na plný servis nebo osmiletý servisní kontrakt na náhradní díly.

 

Krásu a účelnost spotřebičů Whirlpool objevuje stále více lidí, kteří chtějí, aby byl jejich život jednodušší a pohodlnější.

Výrobky Whirlpool pomáhají naplnit vaše sny. Poznáte rozdíl...

Reklama