Značka Whirlpool přináší svoji exkluzivní technologii 6. smysl – dosud typickou hlavně pro prémiové produkty – i do střední kategorie spotřebičů s vynikajícím poměrem kvality, provedení a ceny. Nové vestavné spotřebiče v designu ABSOLUTE kombinují elegantní, moderní vzhled a intuitivní ovládání s prvotřídním výkonem. Základem je široká nabídka horkovzdušných a mikrovlnných multifunkčních trub nejen v klasickém nerezovém provedení, ale i v atraktivních barevných variantách. K nim se přidávají také nové indukční varné desky. Do “rodiny ABSOLUTE“ se brzy připojí také odsavače par.

ŠIROKÁ NABÍDKA A DESIGNOVÝ SOULAD

WHIRLPOOLŘada vestavných spotřebičů ABSOLUTE přináší nový pohled na střední kategorii vestavných horkovzdušných a multifunkčních mikrovlnných trub, kterým propůjčuje nadčasový atraktivní vzhled, užitečné vlastnosti a funkce v čele s intuitivní technologií 6. smysl.

WHIRLPOOLDominantním prvkem z pohledu designu i ovládání je elegantní centrální tlačítko. Jeho pootáčením v kombinaci s dotykovým ovládáním displeje uživatel nastavuje volbu, která se přehledně zobrazuje na grafickém displeji. Stiskem centrálního tlačítka ji pak i potvrzuje. Trouba i multifunkční mikrovlnná trouba jsou v dokonalém designovém souladu díky totožnému provedení, které charakterizuje také masivní externí madlo a obdobná mechanika ovládání.

Důraz na design potvrzuje i barevné portfolio setů vestavných horkovzdušných a mikrovlnných multifunkčních trub. Kromě tradičního nerezového povrchu s úpravou proti otiskům prstů jsou k dispozici i sety ve velmi moderním celoskleněném provedení, a to ve stále populárnější bílé barvě nebo nadčasové černé. Netradiční, ale velmi přizpůsobivá, je barva Champagne, která je s mírně perleťovým nádechem luxusního skleněného povrchu až překvapivě vhodná do většiny kuchyní.

HORKOVZDUŠNÉ TROUBY S TECHNOLOGIÍ 6. SMYSL V DESIGNU ABSOLUTE

WHIRLPOOLNové horkovzdušené trouby v designu ABSOLUTE s technologií 6. smysl a jednoduchým intuitivním ovládáním nabízejí špičkový design, výkon a vždy mimořádné kulinářské výsledky. Na základní funkce trouby navazuje řada speciálních funkcí a díky technologii 6. smysl jsou k dispozci také oblíbené přednastavené kategorie pokrmů. Uživatelé jistě ocení i samočisticí funkce trouby, pečení bez nutnosti předehřívání či funkci dětská pojistka. O komfort při vaření se postarají teleskopické výsuvy, které umožňují stabilní a pevné vysunutí velké většiny plechu, aniž byste jej museli přidržovat.

  • FUNKCE VAŘENÍ. Díky řadě standardních a speciálních funkcí si můžete jednoduše vybrat tu nejlepší pro právě připravovaný recept – můžete grilovat, péci tradičně či s pomocí horkého vzduchu, nebo v rámci speciálních funkcí využívat možnosti kynutí, udržování jídla v teple, turbo gril a další.
  • VYBERTE A VAŘTE. Technologie 6. smysl spolu s intuitivním ovládáním umožňují dosáhnout snadno a rychle těch nejlepších výsledků pečení a nabízí dokonalý přehled o průběhu pečení. Volit můžete například z přednastavených funkcí na chléb, pizzu, sladké pečivo, zapékání, pečení velkých kusů masa a mnohé další. Trouba si navíc dokáže zapamatovat poslední zvolenou funkci a šetří tak čas při opětovném použití.
  • RYCHLOST A ÚSPORY. S funkcí Ready2Cook již nemusíte troubu předehřívat a ušetříte tak čas a až 20 % energie.[1]
  • SOFT CLOSING.  Systém pro tlumené a šetrné zavírání dvířek trouby – dvířka postačí pouze jemně přivřít do vrchní polohy a mechanismus závěsu se postará o pomalé a tiché dovření.
  • SNADNÉ ČIŠTĚNÍ − nová technologie SmartCleanTM a další možnosti.  Kromě vynikajících výsledků pečení oceníte i jednoduchou údržbu a snadné čištění trouby. Dle vašich požadavků můžete vybírat z několika možností. Od systému pyrolýzy − spálení vnitřních nečistot pomocí vysoké teploty, které následně setřete pomocí vlhké houbičky, přes variantu katalytické zadní stěny pro snadné odstraňování nečistot až po novou parní technologii SmartCleanTM. S ní vyčistíte vnitřní prostor trouby za pouhých 35 minut. Je třeba pouze vlít 200 ml vody na dno trouby, zvolit příslušný program a po skončení nechat 15 minut působit. Poté postačí jednoduše vnitřek trouby setřít. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, vždy šetříte čas a energii a čištění je navíc šetrné k životnímu prostředí, protože nepotřebujete použít žádné agresivní prostředky.

Horkovzdušná trouba Whirlpool AKZ 6230 IX (nerez), NB (černá), S (Champagne), WH (bílá) v novém desingu ABSOLUTE

Vlajková loď nové řady trub ABSOLUTE, model AKZ 6230 IX, NB, S, WH, je k dispozici v celkem čtyřech barevných provedeních a je připraven na barevnou kombinaci s vestavnou multifunkční mikrovlnnou troubou. Zároveň disponuje všemi užitečnými funkcemi a charakteristikami nové řady. S pomocí centrálního tlačítka lze volit jednu ze standardních nebo speciálních funkcí či přednastavených kategorií pokrmů technologie 6. smysl.

Vnitřní objem trouby je praktických 65 litrů, ke snazšímu čištění slouží katalytická zadní stěna. O komfortní zavírání dvířek se postará systém Soft Closing.

Do standardního příslušenství patří 1 hluboký a 1 mělký smaltovaný plech, rošt a teleskopické výsuvy.

Běžná tržní cena trouby Whirlpool AKZ 6230 je: AKZ 6230 S – 13 490 Kč, AKZ IX, WH, NB – 12 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Pokud požadujete nerezové provedení s úpravou proti otiskům prstů a oceníte samočisticí systém pyrolýzy – zvolte model AKZ 6270 IX. V případě preference čištění pomocí páry SmartCleanTM je ideální model AKZ 6220 IX.

Běžná tržní cena trouby Whirlpool AKZ 6270 IX je 13 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Běžná tržní cena trouby Whirlpool AKZ 6220 IX je 10 990 Kč vč. DPH bez PHE.

MULTIFUNKČNÍ MIKROVLNNÉ TROUBY S TECHNOLOGIÍ 6. SMYSL V DESIGNU ABSOLUTE

Jako dokonalý společník trouby disponují i nové mikrovlnné multifunkční trouby v designu ABSOLUTE technologií 6. smysl, intuitivním ovládáním v hlavní roli s centrálním tlačítkem a dotykovými ikonami, několika barevnými provedeními a mnoha užitečnými možnostmi. Nad obyčejné mikrovlnné trouby je povyšuje velké množství praktických funkcí v čele s unikátní technologií Crisp pro zapékání, či gril, extra rychlý ohřev, rozmrazování a možnosti technologie 6. smysl.

  • JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ a EFEKTIVNÍ VAŘENÍ

Vynikající výsledky přípravy a ohřevu pokrmů poskytují nové vestavné multifunkční trouby také díky intuitivní spolupráci s uživatelem a vylepšenému ovládání: hlavní ovládací panel umožňuje vybrat různé možnosti vaření jediným dotykem. Trouba si navíc pamatuje poslední použitou funkci a usnadní vám tak její opětovné zvolení.

  • 6. SMYSL A PŘEDNASTAVENÉ FUNKCE

Technologie 6. smysl sama reguluje čas vaření a výkon. Stačí jednoduše vybrat funkci, potravinovou kategorii a váhu a trouba sama nastaví proces přípravy a zajistí vždy vynikající výsledky. Například s funkcí Crisp se 6. smyslem umožní bez nutnosti vlastního nastavení dosáhnout dokonale připraveného pokrmu – postačí pouze zvolit toto nastavení a jednu z  potravinových tříd, mezi které patří například silné těsto, bramborové hranolky a další.

ŠIROKÁ ŠKÁLA MOŽNOSTÍ pro zdravé, chutné a rychlé vaření

Kromě efektivního a rychlého 3D mikrovlnného ohřevu mnohá domácnost ocení také rychlý Quarz gril nebo funkci pro rychlé a rovnoměrné rozmrazování. Samozřejmostí vybavení trouby je dětská pojistka a časovač.

Model AMW 505 IX navíc disponuje i možností vaření nebo pečení pomocí horkého vzduchu čikombinovaným grilem.

CRISP aneb „BEZKONKURENČNĚ KŘUPAVÉ” S unikátní technologií Crisp, která kombinuje působení grilu, 3D distribuce mikrovln a speciálního Crisp talíře, bude váš pokrm křupavější, šťavnatější, zdravě a rekordně rychle připravený. Pizza, koláč či mnohé další oblíbené pokrmy budou krásně propečené na povrchu a lahodně vláčné uvnitř – to vše jen s minimálním množstvím tuku či oleje.

Multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 730 IX (nerez), SD (Champagne), WH (bílá), NB (černá) a AMW 505 IX (nerez) a v novém desingu ABSOLUTE

Model AMW 730 IX, SD, WH, NB je tím nejlepším společníkem pro jedno ze tří barevných provedení horkovzdušené trouby. Jejich spojením vytvoříte v domácnosti nepřehlédnutelný set v celoskleněném provedení bílé, černé nebo Champagne. Volit samozřejmě můžete také nestárnoucí nerezové provedení (AMW 730 IX) s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Trouby AMW 730 disponují vnitřním objemem 31 litrů a šířkou otočného talíře 32,5 cm, provedení interiéru je v nerezu, design dokresluje šedé sklo dvířek. Každodenní využití zajistí užitečné funkce v čele s 3D distribucí mikrovln, grilem, rozmrazováním nebo zapékání a pečení do křupava s pomocí funkce Crisp.

Rozměry trouby jsou 385 mm výška, 595 mm šířka a 460 mm hloubka.

Do příslušenství patří  Crisp talíř, držák Crisp talíře a grilovací mřížka.

Běžná tržní cena multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 730 je:  AMW 730 SD –
13 490 Kč, AMW 730 IX, WH, NB – 12 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Pokud potřebujete větší vnitřní prostor a širší otočný talíř, lze z nové řady vybrat také model AMW 505 IX v nerez provedení, který nabízí velkorysých 40 litrů objemu a průměr talíře 36 cm. Oproti modelům s označením AMW 730 disponuje navíc také možností horkovzdušeného ohřevu nebo pečení.

Běžná tržní cena multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool AMW 505 IX je 17 990 vč. DPH bez PHE.

VARNÉ DESKY V DESIGNU ABSOLUTE

WHIRLPOOLMaximální výkon, elegantní design a exkluzivní vzhled: nové varné desky s technologií 6. smysl v designu ABSOLUTE jsou dokonalou kombinací vrcholné technologie a nejvyšší možné flexibility. Díky nové serigrafii – kresbě plotýnek a ovládání na povrchu desky, je její celkový vzhled minimalistický a velmi nadčasový.

  • FUNKCE PRO KAŽDOU POTŘEBU.Technologie 6. smysl dokonale spolupracuje se speciálními funkcemi, jako je rozpouštění, mírný var nebo ohřívání, a postará se tak o ideální průběh přípravy všech jídel.
  • FLEXIBILNÍ. S FlexiCook můžete propojit dvě varné zóny v jednu velkou a vytvořit ideální plochu pro vaření ve větších nádobách, v nichž se pokrm prohřívá rovnoměrně. Každou oblast lze navíc ovládat samostatně. K dispozici jsou varné desky s jednou či dvěma flexi zónami.
  • INDUKCE PRO KAŽDÉHO

Díky funkci Power Management, která umožňuje zvolit maximální příkon desky s ohledem na použitý jistič, mohou využít výhod indukčních varných desek i domácnosti, kde to dříve díky elektrické přípojce možné nebylo.  V nové řadě indukčních varných desek Whirlpool naleznou zákazníci čtyři nové modely s touto funkcí, která umožňuje připojení i na 230 V.

WHIRLPOOL

Indukční varná deska ACM 938 BA

Nová indukční varná deska v nadstandardní šíři 77 cm a s elegantní serigrafií nabízí 4 varné zóny, z nichž dvě tvoří flexi zónu. Díky možnosti Power Management lze tento model připojit i na 230 V. Deska má funkcí rozpouštění, pauzu, časovač, dětskou pojistku a kontrolku zbytkového tepla.

Běžná tržní cena sklokeramické indukční varné desky Whirlpool ACM 938 BA je 15 990 vč. DPH bez PHE.

Více informací naleznete na www.whirlpool.cz.


[1] Maximální úspory bylo dosaženo při testech s různými pokrmy při použití funkce bez předehřátí ve srovnání s funkcí předehřátí.

Reklama