Whirlpool CR se i v letošním roce rozhodl pomáhat potřebným a navázal spolupráci s Občanským sdružením Klub přátel dětí dětských domovů.

Společnost Whirlpool předala dětským domovům spotřebiče ve výši více než 100 tisíc korun. Navíc podpoří spolupráci formou 55 % slev poskytovaných na další výrobky Whirlpool pro dětské domovy.

„Je to významná pomoc dětem a jejich tetám v dětských domovech. Každá rodinka v počtu 8–10 dětí funguje ve svých bytech v dětských domovech jako velká rodina. A každý z nás si asi umí představit, kolik prádla je třeba vyprat, usušit, jaké množství jídla se musí navařit a co zásob v lednicích uchovat,“ komentovala spolupráci Radka Šícová z Klubu přátel dětí dětských domovů.

Whirlpool tak přidal ke svému širokému spektru další pomoc. „Na tuto spolupráci se opět velmi těšíme a jsme rádi, že můžeme i letos pomoci tam, kde je to třeba,“ dodala ke spolupráci Eva Kučmášová, manažerka komunikace Whirlpool CR.

 WHIRLPOOL CORPORATION SLAVÍ 100 LET

Společnost Whirlpool Corporation byla založena 11 listopadu 1911 a po celé století ovlivňovala domácnosti a naše životy. Společnost je řízena motem, že každá rodina potřebuje pohodlné místo pro život, a proto se snaží vyvíjet co nejlepší technologie, aby zjednodušila a zpříjemnila vaření či úklid.

Další informace o společnosti najdete na webových stránkách www.whirlpoolcorp.com, www.whirlpool.eu, www.whirlpool.cz.

 

 

Reklama