Wheel Yoga je zábavný a chytrý cvičební systém, který využívá tvrdého dutého kruhu. Tato cvičební pomůcka není určená jen profíkům jogínům, ale také úplným začátečníkům, kteří si jen chtějí vyzkoušet něco nového a opravdu účinného. Kruh totiž posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

shutterstock-634787354.jpg

Wheel joga z pohodlí domova

Víte, co je na tomto typu cvičení nejlepší? Pokud trpíte nedostatkem času a představa skupinové lekce je pro vás nesnesitelná, můžete si ho klidně pořídit domů a cvičit si na něm třeba rovnou v obýváku před televizí.

shutterstock-669502048.jpg
Představte si, že to je takový váš osobní masér. Dokonale si na tomto kruhu protáhnete záda, což ocení každý, kdo sedí osm a více hodin denně v kanceláři před počítačem. A pokud vás jóga jako taková opravdu baví a praktikujete ji v pravidelných dávkách (což chválíme), můžete kruh využít k vylepšení jednotlivých pozic nebo jako oporu. Je také skvělým pomocníkem k řešení problémů z rovnováhou, posílením středu těla, pánevního dna a hlubokého stabilizačního systému, je vhodná trápí-li vás bolesti beder a mnoho dalšího. Díky práci těla na kruhu, vědomému dýchání a koncentraci ulevíte nejen fyzickým potížím, ale i těm duševním. A co je na tom vůbec to nejlepší, bude vás to bavit!

Kruh na cvičení jógy můžete zakoupit například tady nebo tady

Reklama