píše naše čtenářka s nickem řeřicha. Ale předcházela tomu jedna hodně smutná událost. Více prozrazovat nebudu, dočtete se to v jejím pěkném příspěvku

Když jsem před pár lety měla slavit 50 a maminka 75 narozeniny, tak pár dní před oslavou maminka umřela. Byla to pro mě taková rána, že jsem na jakoukoliv oslavu neměla ani pomyšlení. A tenkrát můj mladší syn, který tu dobu bydlel v Anglii a měl přijet na naší oslavu a na místo toho přiletěl na pohřeb, dal mně dárek, který mě nakonec ze všeho toho smutku velice potěšil.

Zaplatil mi wellness víkend se vším všudy, do Mariánských lázní. Tenkrát jsem si to tam opravdu moc užila a byla to taková ta záplata na mou bolavou duši. Ještě dlouho po návratu jsem vzpomínala na luxusní zábaly, masáže a bazén, do kterého jsem mohla jít kdykoliv.

Nakonec se z tohoto nevšedního dárku stala tradice a od manžela a synů dostávám pravidelně k vánocům, svátku a narozeninám ten nejlepší společnej dárek v pohodě welness víkendů.

Takže třikrát do roka si užívám nádherné, prodloužené teď už čtyřdenní volno jen sama pro sebe a i když normálně nejsem samotář, tak tyto dny si užívám opravdu se vším všudy.

pěkný den přeje řeřicha

Milá řeřicho, to je smutné, ale jsem ráda, že už jste se z nejhoršího dostala. Vlastně jste mě také inspirovala ke krásnému dárku pro maminku

 

 

Reklama