Koncept Medical Wellness zahrnuje tradiční a alternativní medicínu, estetickou medicínu a terapie pod dohledem lékaře. Na rozdíl od lékařské a lázeňské péče není primárně určen lidem, nemocným v konvenčním smyslu. Slouží spíše pro prevenci, ozdravění a posílení celkové tělesné i duševní stránky člověka.  
5a719e2e46146obrazek.png

5a719e3ba2edeobrazek.pngZ nabídky Kliniky se mimořádné pozornosti těší především léčba bolesti a neinvazivní estetická péče. „Nové vybavení patří mezi skutečné špičky, jedná se o přístroje VANQUISHME a PROTÉGÉ ELITE. VANQUISHME efektivně odstraňuje přebytečný tuk neinvazivní metodou, PROTÉGÉ ELITE dokáže vypínat kůži v obličeji i v dalších partiích bez zásahu skalpelu a náročné pooperační rekonvalescenci,“ říká primářka lázní MUDr. Ljiljana Marič.

Do Léčebných lázní Bohdaneč můžete přijet i na Wellness pobyt. Vybrat si můžete z připravených Wellness balíčků a povzbudit tak své tělo i mysl. Masáže, perličkové či vířivé koupele, odpočinek v solné jeskyni a ještě mnohem více procedur vás čeká při Wellness pobytech v Léčebných lázních Bohdaneč.
5a719e3748688obrazek.png

Více informací naleznete zde. 
 
O lázních

Léčebné lázně Bohdaneč jsou jediné lázně v Pardubickém kraji. Specializují se na léčbu pohybového aparátu - revmatologických onemocnění, artrózy, Bechtěrevovy nemoci, totálních endoprotéz a poúrazovou rehabilitaci. Dlouhodobě dosahují špičkových léčebných výsledků, zejména v rámci své specializace na časnou pooperační rehabilitaci. Díky ní se u pacientů rychleji zlepšuje zdravotní kondice, osvojení správných zdravotních návyků, cviků, dietního stravování a celkového celodenního režimu. Při léčbě pohybového aparátu Lázně Bohdaneč využívají unikátního způsobu aplikace slatiny v zábalových vanách, která šetrně působí pouze na postiženou část těla, takže klient po skončení procedury není „od hlavy až k patě od bahna“. Po celou dobu procedury současně zaručují stejnoměrnou teplotu slatiny. Uvedenou aplikací se účinek násobí a zároveň tolik nezatěžuje kardiovaskulární systém pacienta.

Zapojte se do soutěže o romantický wellness pobyt! Soutěž naleznete zde (klikněte).

Reklama