Pokud jste plní motivace a rádi byste se přeci jen do něčeho pustili, zkuste nad předsevzetím přemýšlet ne jako nad nezbytným úkolem, ale jako nad pozitivní změnou. Nejde o to splnit a odškrtnout si, ale o přijetí, že od teď věci půjdou novým směrem. A není nic snadnějšího než začít myslet na sebe.

63ceda1fcd0b0Snimek-obrazovky-2023-01-22-v-9.36.54.jpg
 
Buďte výkonnější
 
Místo pročítání článků o tom, jak přestat prokrastinovat či motivačních knih podporující váš výkon se na věc podívejte z jiného úhlu. Možná vám jde všechno pomaleji, protože jste zahlcení. Možná vězí problém v tom, že nemáte dostatek odpočinku a vaše vystresovaná mysl pak zákonitě pokulhává. Zkuste si alespoň jednou za týden (lépe ale dvakrát, nebo klidně každý den! Protože kdo říká, že to nejde?) udělat čas pro sebe, abyste si mohli konečně odpočinout. Snadný návod:

1. Napusťte si vanu a do koupele přidejte koupelovou sůl, pěnu nebo olej. Z přírodních ingrediencí vsaďte na rozmarýn, který pomáhá při únavě a vyčerpání a mátu, jež zmírňuje bolesti hlavy a pomůže vám se lépe koncentrovat. Obě složky najdete v koupelovém oleji Goodbye Stres od značky Kneipp. Jako bonus cílí kromě psychiky také na bolavé klouby!

63ceda56eeb23Snimek-obrazovky-2023-01-22-v-9.38.54.jpg

2. Po osušení si zalezte pod deku se svou oblíbenou knížkou a bez výčitek jí věnujte pozornost. Nebo si pusťte film či seriál, které tak dlouho odkládáte. Zapomeňte na povinnosti i to, co jiného byste místo toho mohli dělat.

Zaměřte se na selfcare
 
Skvělým způsobem, jak vstoupit do nového roku, je myslet víc na sebe, a to konkrétně na pleť, která je odrazem všeho, co se děje v nitru. Dopřejte jí lásku a podporu, kterou si zaslouží nejen v náročných chvílích. Svou beauty rutinu obohaťte o pravidelné face masáže, které s pletí (a tváří celkově) dokážou doslova zázraky. Díky prokrvení a uvolnění je pokožka pružnější, zářivá a pomalu mizí i nedostatky, jako jsou vrásky či akné. Kromě toho jsou masáže úžasnou relaxační technikou, díky které konečně vypnete a budete myslet jen na to podstatné. A jak na to? Použít můžete buď vlastní prsty a rostlinný olej (mírnými tahy masírujte pokožku od středu obličeje směrem ven), nebo si přizvěte odborníka v podobě tonizačního přístroje BEAR od značky FOREO. Ten vytrénuje pleť jako náročný workout, promasíruje ji a přinese dlouhotrvající výsledky.
 
Osvojte si nejdůležitější část beauty rutiny

Aby pleť zářila a byla zdravá, potřebuje tři základní prvky: hydrataci, spánek a čistotu. Kromě používání kvalitního hydratačního krému se snažte dobře spát (víme, lépe se to říká, než dělá, ale zkuste hlouběji prozkoumat pravidla spánkové hygieny) a nezapomínejte svou pokožku každý večer důkladně odlíčit a vyčistit. Jedině vyčištěná pleť je schopná správně absorbovat aktivní látky z krémů a sér, které na ní pak nanesete, netíhne k pupínkům a působí zdravě. Hodit se vám budou odličovací tamponky BEL Premium, ideální jsou hlavně pro citlivou pleť. Speciální struktura povrchu odličovacích podušek s mikrovláknem umožňuje obzvlášť důkladné čištění a pečující složky aloe vera a provitamín B5 budou vaši pleť hýčkat. Tak, nyní jste připraveni procítit naplno známé rčení: New year, new me!

63ceda8f691acSnimek-obrazovky-2023-01-22-v-9.43.41.jpg

Ať vám vaše předsevzetí přináší hlavně radost!