Weleda, průkopník čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky, uvedla novinku s intenzivním regeneračním účinkem a schopností předcházet projevům stárnutí. Granátovou řadu můžete nyní výhodně získat v e-shopu. Weledu nově najdete na síti Facebook, kde vám bude přinášet žhavé novinky z oblasti přírodní kosmetiky.

weledaBIO kosmetika Weleda zahajuje léto výhodnou nabídkou své nejnovější kosmetické řady s granátovým jablkem. Při nákupu přes e-shop Weledy dostanete levněji všechny tři přípravky kosmetické řady Regenerační péče Granátové jablko - regenerační olej, regenerační krém na ruce a sprchový krém.

Další sleva se vztahuje na veškerou kosmetiku od Weledy a mohou ji využívat členové klubu. Ten je otevřený pro všechny zájemce, neplatí se žádný registrační poplatek a členové si mohou ihned po potvrzení užívat svou oblíbenou kosmetiku o deset procent levněji.

Pro všechny, kdo jsou rádi bleskově informováni a sami rádi vznášejí dotazy a diskutují, založila Weleda stránku na Facebooku. Již nyní se zde shromažďují informace o novinkách, soutěžích a dalších aktivitách. Stránka se nezaměřuje pouze na jednostranné komerční sdělení, Weleda se již zapojila do diskuse o přírodní kosmetice a na své stránce bude do budoucna přinášet nové informace z oblasti přírodní kosmetiky obecně. Všechny dotazy, připomínky a postřehy je možné skrze stránku sdílet a odborníci z firmy Weleda jsou připraveni odpovídat, případně poradit či doporučit.

weledaNejžhavějším tématem je nyní samozřejmě novinka od Weledy, která je určena především pro ženy nad 40 let. Jedná se o kosmetickou řadu Granátové jablko s intenzivním regeneračním účinkem a se schopností předcházet projevům stárnutí. Granátová jablka obsahují řadu vitaminů a minerálů, zejména vitaminy skupiny B, vitamin C, větší množství draslíku, hořčík, vápník, fosfor aj., mají vysoký obsah taninů. „Základem kosmetické řady Weleda je olej ze semen granátového jablka, který funguje jako přírodní antioxidant. Kompozice těchto přípravků je primárně přizpůsobena potřebám zralé pleti, ale lze je doporučit i mladším ženám, například k regeneraci pokožky poškozené čisticími prostředky, mrazem, sluncem a podobně,“ zdůrazňuje přední česká dermatoložka MUDr. Monika Arenbergerová, PhD.

Přípravky Regenerační péče Granátové jablko jsou nositeli certifikátu NaTrue. Tento certifikát garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Přípravky neobsahují žádné syntetické konzervační látky, syntetická barviva, parfemaci, parafín, vazelínu ani jiné ropné produkty. Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech.

Více informací najdete na www.weleda.cz

Reklama