dobrý spánek

Spánek je nedílnou součástí našeho života. Spánek je pro mnohé z nás potěšením: dobře se vyspat, odpočinout si, ráno se probudit s dobrým pocitem. To nás dobře nastartuje pro celý den. Kvalitní spánek má vliv i na náš vzhled. Když se vyspíte špatně nebo nespíte vůbec je to vidět na obličeji - ještě pobledlí, unavení, pod očima se udělají otoky.

Spánek je tedy důležitý pro dobré fungování těla, organismus potřebuje načerpat sílu, dobít energii, správně relaxovat.

Řada z nás ale trpí různými poruchami spánku, které mají řadu příčin. Poruchy mohou být krátkodobé, ty snadno vyřešíme, nebo naopak vleklé, přinášející vážné poruchy v podobě nespavosti. Rádi bychom vám představili velmi přehledné a dobře zpracované stránky, které se poruchami spánku zabývají, obsahují řadu praktických a zajímavých informací. Najdete je na adrese http://www.dobry-spanek.cz.

Pokud vás trápí nějaké problémy se spaním, můžete si udělat testy, které vám pomohou odhalit váš stav nebo využít poradny.

Udělejte si test: Jak spíte? http://www.dobry-spanek.cz/jak-spite

Trápí vás nespavost? Máte obavy, jak usnete? Chcete zjistit, jaké jsou příčiny vaší nespavosti? Udělejte si test: http://www.dobry-spanek.cz/sebediagnostika.

Pokud máte nějaký dotaz, můžete využít poradnu odborníka: http://www.dobry-spanek.cz/poradna

Spaní je spojeno se sněním, se sny, které se nám zdají. Na stránkách se o své sny můžete podělit s ostatními: http://www.dobry-spanek.cz/vlozit-sen.

Jestli se se svým příběhem chcete podělit s ostatními návštěvníky stránek, poradit jim, vypsat se ze svého problému, můžete to učinit zde: http://www.dobry-spanek.cz/muj-pribeh. Na této stránce také najdete příběhy ostatních. Nemusíte být se svým problémem sama.

dobrý spánek

Názor redakce:

Stránky jsou velmi pěkně a přehledně zpracované, je na nich spousta informací, které vám mohou s vaším problémem pomoci. Protože opravdu není prášek na spaní jako prášek, některé přípravky na předpis vás mohou z problému nespavosti bezpečně dostat. Je zde i seznam odborníků, léčebných center, na které se obrátit: http://www.dobry-spanek.cz/seznam-lecebnych-center.

Reklama