Jeden z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších webů věnovaný inkontinenci Moliklub.cz prošel výraznou změnou. Oproti původní verzi rozšířil obsah informací o nové rubriky, poradnu či databázi odborníků, a slouží tak jako první pomocná ruka pro osoby, kteří se nacházejí v nelehké životní situaci a nevědí si se svými zdravotními problémy rady.

hartmanProblémy s únikem moči potkají za život každého pátého dospělého. Inkontinence navíc není jen otázkou věku, ale může postihnout i mladé osoby, sportovce, či maminky v těhotenství či po porodu. Proto na novém webu Moliklubu najde odpovědi opravdu každý. Všechny důležité informace navíc budou k dispozici v novém intuitivním prostředí. Návštěvníci se tak na bezpečné a anonymní platformě dozvědí vše o inkontinenci, naleznou zde kompletní sérii cviků na posílení svalstva pánevního dna, detailní přehled absorpčních pomůcek a vhodné kosmetiky, rady při péči o osobu s inkontinencí, magazín se zajímavými články, odborné články a poradnu s odborníky z oboru. Od srpna navíc přibydou oblíbené pravidelné soutěže a tipy ve formě videí na jednoduchou aplikaci absorpčních pomůcek.

„Naší snahou je nabídnout lidem, kteří se potýkají s únikem moči, nebo těm, kteří o takovou osobu pečují, místo, kde načerpají všechny důležité informace nejen o samotném problému, ale také o jeho řešení a vhodných pomůckách. Cílem je poskytnou takové prostředí, které je stejně důvěryhodné a spolehlivé jako naše produkty,“ říká Brand manažerka společnosti HARTMANN – RICO Andrea Pisingerová a dodává: „Na nové podobě webu jsme pracovali dlouho a velmi usilovně, proto nás tolik těší pozitivní reakce, které redesign vyvolal. Inkontinence je velmi citlivou a intimní záležitostí, naše stránka však nabízí možnost komunikovat s odborníky a řešit potíže velmi jednoduchou a anonymní cestou.“

Více informací naleznete na www.moliklub.cz.