Připravte se s Nike na třetí ročník We Run Prague, který se uskuteční v sobotu 31. srpna 2013. Registrace na desetikilometrový běh centrem Prahy jsou v plném proudu a až do 15. června mají běžci možnost registrovat se za výhodnější cenu 390 Kč. 

We Run Prague

Běžecké tréninky pro začátečníky

Nike pro všechny zájemce připravila běžecké tréninky pro začátečníky, aby si desetikilometrovou trať centrem Prahy poslední srpnovou sobotu opravdu užili.

Běžecké tréninky vedou profesionální trenéři, kteří běžce seznámí se základy správné techniky, poradí jim při výběru správné běžecké boty.

Aktuální přehled tréninku je k dispozici na této adrese:https://www.facebook.com/nikerunningczsk/app_180565488650773

We Run Prague

We Run Prague – oslava běžeckých motivací

Každý důvod k běhu je ten správný a zaslouží si odměnu. A proto každý běžec, který se zaregistruje, bude mít možnost navrhnout si své vlastní motto na tričko a sdělit všem ostatním, jaký je ten jeho důvod a užít si běh po svém. Ať už běháte na čas, pro zábavu nebo s během teprve začínáte, připojte se k nám a běžte s námi We Run Prague 2013. We Run Prague je oslavou běžeckých motivací. Závod se uskuteční v sobotu 31. srpna, start bude v areálu Žlutých lázní. Trasa provede závodníky historickým centrem Prahy a po závodě pro ně bude připravena Afterparty.

Výhry  pro vítěze We Run Prague

Tři nejrychlejší účastníci We Run Prague v ženské i mužské kategorii se mohou těšit na produktovou podporu Nike v následující hodnotě:

  1. místo – 30 000 Kč.
  2. Místo – 20 000 Kč.
  3. Místo – 10 000 Kč.

Speciální cena pro ženy – účast na Nike Women půlmarathonu v San Franciscu

Pro všechny ženy, které proběhnou cílem, je navíc připraveno losování o speciální cenu – plně hrazenou účast na půlmaratonu Nike Women  v San Franciscu. Jedná se o unikátní běh pro ženy, který letos oslaví své desáté výročí. Tato dobročinná událost byla založena na počest běžkyně Joan Samuel Benoit, která v roce 1984 získala zlatou medaily na prvním ženském marathonu na Olympiádě v Los Angeles.

We Run Prague

Registrace na We Run Prague 2013

Běžci se mohou registrovat prostřednictvím webových stránek na www.werunprague.cz. Startovné činí 390 Kč za osobu pro všechny, kteří se registrují do 15. června a pro držitele karty ISIC po celou dobu registrace.
Od 16. června bude cena startovného 590 Kč. Součástí startovního setu je tričko s vlastním mottem, startovním číslem a jednorázový čip.

Reklama