Registrace na desetikilometrový běh historickým centrem Prahy jsou v plném proudu. Běžci se mohou registrovat na webových stránkách závodu – werunprague.cz do 15. července.

Běžci se mohou přihlásit jako jednotlivci nebo vyzvat své přátele a známe a postavit s nimi společný tým. Během registrace si každý závodník stanoví svou osobní výzvu, která se pak objeví na jeho startovním tričku.

run prague

Důležitou součástí letošního ročníku je také příprava na samotný závod. Nike připravila pro všechny zájemce  sérii pravidelných běžeckých tréninků, eventů a poraden, tak aby měl každý možnost dokonale se na závod připravit.

Kompletní informace o plánovaných akcí jsou k dispozici na webových stránkách závodu – www.werunprague.cz nebo na naší fanouškovské stránce na Facebooku – www.facebook.com/nikerunningczsk.

run prague

Pro běžce je také připravena speciální běžecká aplikace na Facebooku -  Nike+ Run Club – Lokality, která běžcům umožní naplánovat si svou přípravu na desetikilometrový závod a zúčastnit se běžeckých tréninků pod vedením profesionálních trenérů. Díky této aplikaci budou moci uživatelé sledovat své pokroky a získávat novou motivaci.

Reklama