Čistá a voňavá toaleta je důležitá pro každého z nás. Myslete na to, že vaše toaleta potřebuje komplexní péči, jedině tak bude vždy čistá, svěží a bez nepříjemného zápachu. Spolehněte se na přípravky, které vám s čistotou a vůní pomohou. Chceme vám představit ideální řešení – použití wc gelu a wc bloku od značky Domestos.

Hlavním aktérem při úklidu toalety by měl být přípravek, který kromě dezinfekce toalety i odstraní f všechny nečistoty. Domestos 24H Plus nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení, které obsahuje tzv. Technologie Hygiene Molecules, zajišťuje dezinfekční účinek až 24 hodin po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií a dalších mikroorganismů. Účinky přípravku oceníte nejen při dezinfekci a odstranění zápachu toalety, umyvadel a dřezů, ale také při bělení zašlých spár mezi dlaždičkami a kachličkami. V ředěné formě s ním vyčistíte podlahy a jiné velké plochy.

Víte, jak na úklid toalety?

Aby čisticí prostředky plnily svou funkci a opravdu zabraňovaly dalšímu množení bakterií, je třeba správně postupovat. Nalijte na suchou toaletní mísu přípravek dDomestos 24H Plus tak, aby utvořil vrstvu, a nechte ho působit minimálně 15 minut, delší doba není na škodu – přípravek můžete nechat působit i přes noc. Poté toaletu vydrhněte záchodovou štětkou a spláchněte.

 Vaši toaletu byste měli kromě pravidelného čištění dezinfekčním přípravkem Domestos 24H Plus vybavit také WC blokem, který o ni bude pečovat při každém spláchnutí. WC blok Domestos Power 5 brání tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou pěnu, udržuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem, zajišťuje hygienickou čistotu toalety a navíc zanechá dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí. dDomestos Power 5 je k dostání ve variantách: Lime, Ocean, Chlorine a Pine. Vylepšenou variantu Lime teď můžete vyzkoušet i zdarma jako bonus při zakoupení speciálního balíčku se dvěma přípravky Domestos 24 H Plus.

Využijte výhodné nabídky: Balíček pro komplexní péči o toaletu obsahuje dva dezinfekční přípravky Domestos 24H Plus a WC blok Domestos Power 5 jako bonus. K zakoupení je v běžné maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 99,90 Kč.

Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Více na www.domestos.cz

Reklama