Filmoví fanoušci na internetu mají zase o čem mluvit. Bruce Willis se zapojil do diskuse na filmovém serveru Ain´t It Cool News.

Představte si, že diskutujete o svém oblíbeném herci a jeho nejnovějším filmu a najednou se do diskuse přihlásí někdo, kdo tvrdí, že JE Bruce Willis. A když mu nevěříte, řekne vám, ať se přihlásíte na videochat a tam se vám prokáže - včetně tetování. :-)

Celá story začala v okamžiku, kdy na AICN vyšly články kritizující studio FOX, že vyměklo a udělalo ze čtvrté Smrtonosné pasti film, který má návštěvnost PG-13 - což je jedna z klíčových přístupností, o kterou se v poslední době snaží všechny drsnější filmy. Umožňuje totiž vidět film mladším divákům, a tím rozšiřuje cílovou skupinu.
Brzy poté se v diskusi k článku začala objevovat identita Walter B, která za čtvrtou Smrtonosnou past bojovala. Walter B tvrdí, že už čtvrtý díl viděl a že je to i navzdory měkčí přístupnosti (PG-13 například povoluje, aby ve filmu jen 2x zaznělo slovo „fuck") pořád stará dobrá Smrtonosná past. V průběhu diskuse začalo být zřejmé, že Walter B by mohl být sám Bruce (už jen proto, že jeho celé jméno je Walter Bruce WIllis). A Walter B to dokonce sám naznačoval. Znělo to slibně, ale mnozí nevěřili, protože Walter B hodil do placu i pár radikálních prohlášení jako například, že „Michael Bay by Smrtonosnou past 4 zmrvil. Najde se málo lidí, co by s ním chtěli pracovat, a za sebe můžu říct, že už s ním znovu dělat nebudu."
V okamžiku, kdy ve vzduchu visela otázka, zda jde o skutečného Bruce, se Bruce rozhodl svoji totožnost prokázat - a přihlásil se na iChat. :-)
A to je vlastně vše - tedy kromě toho, že celé komunitě diskutujících na AICN vyrazil dech. Pokud tím chtěl podpořit uvedení Smrtonosné pasti 4 do kin, pak se mu to podařilo. Doufejme, že nekecal, a navzdory přístupnosti nás čeká pořádný nářez.

Zdroj: gorilla.cz, autor Lukáš FrantaTedy, Smrtonosná past mě moc nebere, ale hrozně se mi líbí ta představa, že se ten, o kom je řeč, prostě jen tak vmísí do diskuse. :-)
Třeba o Rowlingové je známo, že sleduje fanouškovské potterovské weby a reaguje na kolující teorie na svých oficiálních stránkách.

S kým byste si rady pokecaly, kdyby se objevil na Ženě-in?

Reklama