Orální sex... Snad každý muž někdy snil o tom, že mu jeho partnerka tuhle kratochvíli poskytne. Mnoha ženám je však představa ocucávání mužského pohlavního údu odporná. Stejně tak je dokonce mnohým ženám odporná představa, že jim muž orální sex vykonává. Jenže nechuť k orálnímu sexu už rozbila nejedno manželství – má tedy smysl se překonat? Zdálo by se, že ano…
 
Možná úskalí – ona jemu
Olizování penisu, sání, polykání spermatu a celá řada dalších praktik… Ano, to všechno se při orálním sexu muži může vykonávat, ale pochopitelně je potřeba domluvit si hranici. Pobavte se s partnerem a vyjasněte si, kam až jste ochotná při orálním sexu zajít. Když máte skutečně velké zábrany, můžete začít provádět orální sex klidně s prezervativem, vyrábí se dokonce různé příchutě. Potom je ale potřeba si uvědomit, že okusování je jaksi nežádoucí.

Vadí-li vám představa polykání spermatu, tak se tomu prostě vyhněte. Domluvte se, že před vyvrcholením přestanete. Bojíte-li se ale proto, že chuť spermatu vám bude odporná (kamarádka vám říkala, že sperma je hořké), vězte, že sperma muže může mít různou chuť, může být dokonce i sladké! Záleží na mnoha věcech – na stravě, na zdravotním stavu muže, na četnosti ejakulace. Navíc lidské sperma je velice zdravé, protože obsahuje velké množství bílkovin. Také nevěřte pověrám, že z polykání spermatu můžete otěhotnět, to je prostě nesmysl :)

Bojíte se toho, že vám orální sex nepůjde, že partnera zklamete, že prostě nebude dost spokojený? Tolerantní partner to jistě pochopí a bude rád, že se o to alespoň pokoušíte. Každý muž je na různých částech penisu jinak vzrušivý, takže nějaký univerzální návod, jak zajistit to, aby se muži orální sex líbil, neexistuje. Vyzkoušejte to, po několika prvních pokusech tápání jistě zjistíte, co se vašemu partnerovi líbí nejvíc.

Představa ejakulátu na tváři nebo ve vlasech není nic příjemného. Stejně tak často naskakuje otázka hygieny… Je důležité říct, že pokud váš partner touží po orálním sexu, je potřeba, aby se před milováním vykoupal. Na orálním sexu není nic nehygienického, pokud dodržujete základní hygienická pravidla. A sperma ve vlasech? Na penisu se docela dobře pozná, kdy dojde k vyvrcholení, takže se můžete nepříjemné proceduře vyhnout tím, že prostě partnerův úd namíříte nějakým bezpečným směrem.

Možná úskalí – on jí
A máme tu opět olizování všemožných partií – stydké pysky, klitoris a anální otvor, pronikání jazyku vulvou do vagíny. To všechno zase může provádět muž ženě při orálním sexu. Platí zde v podstatě stejná zásada, jako v opačném případě – na čem se dohodnete, to se bude dělat, dál ani ťuk!

Jazyk je mokrý – to bývá často úskalím. Mnoha ženám vadí vlhký sex, tedy v první fázi, kdy ještě nejsou ženské orgány dostatečně vzrušené. Tady je třeba opět dohodnout nějaká pravidla. A rozhodně se nebojte, že muži bude vadit váš poševní sekret. Každopádně ale doporučujeme nejprve začít drážděním prsty, potom teprve pomalu přejít k dráždění jazykem.

Bojíte-li se infekce z úst muže? Prostě mu dejte do ruky kartáček a pastu – chce vám dělat orální sex, tak ať se snaží, chlapec.

Vzájemný orální sex
Toto je jistě zajímavá technika, je ovšem důležité mít na paměti, že v okamžiku vyvrcholení nesmí ani žena, ani muž kousnout. Zatínáte-li tedy při orgasmu zuby, raději dělejte orální sex na střídačku…

Pozor na HIV
Ano, i při nechráněném orálním sexu se lze nakazit virem HIV. Zvláště, když máte poraněná ústa. Viry HIV se vyskytují jak ve spermatu, tak v poševním sekretu již nakažených osob.

A závěrem jedno video, které stojí za shlédnutí. ;-)

Praktikujete orální sex? Máte nějakou radu, jak při orálním sexu překonat zábrany?

Reklama