Zahrajte si s partnerem erotickou hru a vyžeňte tak stereotyp z ložnice. Předem si stanovte pravidla a určete si hranice, které nechcete překročit. Mějte na paměti, že hru můžete kdykoliv ukončit, a hlavně nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou. Taková hra vám pak může zpestřit nejeden dlouhý večer. Inspirujte se.

 

Erotické karty

Není snad nikdo, kdo by tuto hru ještě neznal. Zahrajte si s partnerem jakoukoliv karetní hru. Poražený vždy odevzdá fant, a až nebude co odevzdávat, může vítěz dát poraženému úkol. Volba záleží jen na vás. K této hře doporučuji pořídit si hrací karty s erotickými motivy. Hra je tak pro oba zajímavější a také více vzrušující.

+ můžete schválně prohrávat :)

- záleží jen na vašich schopnostech, za jak dlouho svlečete svého partnera

 

Kostky

Pokud se rády bavíte, určitě vás zaujme vrhání kostek. Můžete je sehnat v obchodech s kanadskými žerty nebo si je vyrobit samy doma. Potřebujete dvě odlišné kostky, samozřejmě také můžete použít jednu a házet dvakrát. Jedna z nich určí polohu a druhá místo, v níž se milování bude odehrávat. Až vás to omrzí, můžete házet znovu. Jestliže si kostku sama chce vyrobit, nemusíte ji popisovat, stačí pouze k číslům přiřadit polohu a místo, na němž se dohodnete s partnerem. Na rozdíl od zakoupených kostek mají ty domácí výhodu, že si vše zvolíte sami podle svých přání a možností.

kostky jsou časově nenáročné, můžete jít prakticky hned na věc

- mají jen šest hran, možná budete mít problém vybrat z tolika možností šest nejlepších

 

Stolní hry

Erotickou stolní hru si s trochou zručnosti a nápadů taktéž můžete vyrobit doma. Z prodávaných her se těší úspěchu Francouzská hra lásky. Hraje se podobně jako Člověče, nezlob se. Na každém políčku pro vás ale čeká zajímavý úkol. Už po přečtení pravidel vám bude jasné, že dohrát hru do konce bude vyžadovat mnoho úsilí. Úkoly začínají pěkným komplimentem, pokračují přes něžné doteky a končí výběrem polohy. Tu samozřejmě určí vítěz posledním hodem kostkou.

+ při dodržení pravidel vás hra opravdu rozpálí

- pokud chcete poctivě dohrát do konce, potřebujete víc času (kolem dvou hodin)

 

Twister

Hraje se na podložce s barevnými puntíky a roztočené hrací „hodiny“ určují, které končetina se přesune a na kterou barvu. Twister je vysoce kontaktní hra, a proto může posloužit i jako zábavná předehra. Zkuste ho hrát třeba nazí. Soupeře můžete rozptylovat například líbáním.

+ najde uplatnění i mimo ložnici

- je třeba větší obratnost a zdravé klouby

 

Mocenské hry

Tyto hry praktikují spíše odvážnější jedinci. Pokud se je rozhodnete vyzkoušet, určitě nebudete zklamané. Většinou bývá žena dominantní a muž „pouhý otrok“, avšak role se mohou kdykoliv vyměnit. Takové hry mají mnoho obměn, ale princip je vždy stejný –  jeden z partnerů je dominantní a druhý jen poslouchá jeho rozkazy. Otrok se musí na přání své paní vysvléci, ona sama zůstává oblečená a s rukama za zády ji sledovat např. při svlékání, masturbaci nebo jiném počínání. Další oblíbenou variantou je „nesahat!“ Dominantní partner si může dělat s tělem toho druhého cokoliv ho napadne. Avšak partner v submisivní roli se ho nesmí za žádných okolností dotknout. Při této hře se obzvlášť násobí touha.

+ partner se z vašich rozkazů může dozvědět, co máte ráda, a bude si to pamatovat pro příště

- mocenským hrám se oddávají spíše kontroverznější páry, nenadchne se pro ně každý

 

Sladké mámení

Láska prochází žaludkem, a proto zkuste erotické hrátky někdy začít u lednice. Ozdobte tělo svého partnera a nevynechejte jedinou erotogenní zónu, a pak všechno důkladně slízávejte. Použít můžete vše, co vám chutná. Oblíbený je med, karamel, nugát a šlehačka, ale použít se dají i bonbony nebo čokoláda. Uplatnění najde také šampaňské nalité v pupíku. Výběr opět záleží jen na vás.

+ tyto hrátky jsou nenáročné a vhodné i pro konzervativní jedince

- musíte si dávat pozor na povlečení a koberec, skvrny od jídla špatně pouštějí

 

Bondage

Svazovacích technik je celá škála. Vám ale pro zpestření postačí obyčejný šátek. Svazování je také velmi efektivní hříčkou. Partnera můžete svázat pouze symbolicky šátkem, nebo ho utáhnout o něco víc, případně můžete použít i pouta. Je známo, že vyřadíte-li ze hry zrak, zostří se ostatní smysly. Proto dalším šátkem můžete partnerovi zavázat oči a dráždit jeho cit. Pohrajte si s celým jeho tělem. Některým mužům je příjemná menší bolest. Po domluvě s partnerem můžete od škrábání, štípání a kousání přejít i k použití bičíku. Záleží jen na vás. Zaručeně si připravíte netradiční zážitek.

+ svázaný partner neuteče, bondage vzrušuje většinu mužů 

- klíče ze želízek se dají snadno ztratit, pomůcky bondage vás budou něco stát

 

Někdo to rád horké, někdo zase studené

Pro někoho může být vzrušující dotek horkých předmětů na jejich kůži. A najdou se i tací, kteří si na sebe nechávají lít horký vosk ze svíčky. Tuto vášeň si můžete vyzkoušet i bezbolestně. V prodeji jsou svíčky pro masochisty začátečníky. Vosk těchto svíček má velmi nízkou teplotu tavení a začíná se roztékat už při pouhém držení v ruce, takže vám prakticky nezpůsobí žádnou bolest. Naopak v horkých letních dnech se můžete příjemně ochladit hrátkami s kostkou ledu. Přejíždějte po svých tělech ledem, dokud se nerozteče. Ale dejte pozor, abyste partnera nezchladila příliš. Mohl by mít ještě po pár hodinách problém s erekcí.

+ Svíčky nebo led jsou většinou hned po ruce

- Jestliže partnera zchladíte nebo rozpálíte příliš, můžete se na pár hodin o sex zcela připravit

 

Zahrála byste si nějakou z těchto her, nebo jste v sexu konzervativní? Znáte ještě jinou hru? Co děláte pro zpestření vašeho sexuálního života?

Reklama