nohy

 

Co myslíte, koukají vám chlapi na nohy? Teď nemám na mysli nohy jako celek, to je jasné, ale nohy od kotníků dolů. Chodidla, nárty, prsty.  Všímají si jejich tvaru, věnují jim zvláštní pozornost, nebo je dokonce vzrušují? Budete se možná divit, ano, a není jich málo.

Že bychom si ke svým mindrákům z celulitidy, povadlých prsou a špeků přihodily navíc ten z chodidel? To by nám tak ještě scházelo.

Daly jsme v redakci na to téma řeč.

Já osobně jsem se s tím setkala pouze zprostředkovaně. A to mám jednu takovou malou anomálii - delší ukazováček než palec, takže bych svým způsobem mohla být vhodným objektem, ale zatím se nenašel žádný muž, který by to nějak komentoval, nebo dokonce kritizoval. A že příležitostí, jak si toho všimnout, by bylo… Třeba když sedíme proti sobě ve vaně a já ho svými chápavými prsty opice chytám za uši, hladím ho po hlavě... (no nebudu to dál rozebírat) a on můj dlouhý ukazovák neřeší, pak mu zřejmě nepřikládá zvláštní význam.  Zaplať pánbůh, normální chlap.

To jedna moje kamarádka má mnohem pikantnější příhodu. Čas od času surfuje po seznamkách. Ne že by to měla zapotřebí, ale bere to jako zábavu. Mezi mnohými ji zaujal jeden chlapík. Hm, docela pohledný, vzdělaný, ženatý, takže neškodný, tak mu ze sportu odepsala. Chytil se, proběhla mezi nimi čilá, vtipná korespondence, až došlo na fotku. A teď jsme u toho. Nezajímalo ho ani, jak vypadá, ale jakou má nohu - chodidlo, prsty, palec. Mne by napadlo, že mám co dočinění s nějakým úchylem nebo fetišistou, a šla bych od toho, ona se chopila foťáku a poslala mu portrét své půvabné nožky...

Vzápětí přišla nadšená odpověď, jakou má úžasnou nohu. Ty prstíky, paleček, básnil. Dali si rande. Oběd, večeře, to není podstatné.  Seděli proti sobě v restauraci a on projevil přání, aby mu strčila chodidlo mezi stehna. Udělala to a on byl blažeností bez sebe. Vidíte, jak málo stačí ke štěstí?

Dana

nohy

Měla palce jako plácačky na mouchy

Ženy dělají pro svou přitažlivost mnoho věcí. Využívají různých triků, jak zvýšit svou atraktivitu. Někdy ale opomínají věci, které by je nejspíš nenapadly. 

Jednou, po pěkné noci se svým expřítelem, jsem si všimla, jak upřeně pozoruje moje chodidla. Přišlo mi to divné, tak jsem se ho s úsměvem zeptala, proč si tak prohlíží moje prsty u nohou. Připadalo mi to úsměvné, tak jsem to nevydržela a zeptala se. Odpověď mě překvapila. Řekl mi, že to dělá vždy, když se miluje s nějakou ženou, vždy si prohlíží její nohy – chodidla a prsty. „To bys nevěřila, jak je mají některé ženy ošklivé. To pak úplně shodí celkový dojem. Ale neboj se, ty tvoje jsou hezké, takové malé, symetrické… Spal jsem s jednou slečnou, měla palce jako plácačky na mouchy, to bylo hrozný!“ Docela mě jeho odpověď zarazila. Pozoruje prsty u nohou? To je tak důležitá část těla pro vzájemnou náklonnost? V hlavě se mi honila spousta myšlenek.

Říkala jsem si, koho z nás napadne, že by chlapi takto uvažovali? Nebo napadne? Ptala jsem se na to následně kamarádek, a ty kroutily hlavou, že tohle je tedy opravdu nenapadlo.

Klára

Pistáciové ponožtičky

Potkali jsme se v jednom pražském klubu. Tančilo se jak o život a zábava byla na svém vrcholu. Po několika sériích protančených hitů jsem ale odpadla a nechala své nohy odpočinout na barové židli. Pak však přišel jeden ze spolutanečníků. Po nějaké době konverzace si všiml mých kozaček a pokukoval po nich. Nic zvláštního, říkala jsem si. Pak ale přišla na řadu věta, která mě dostala: „Hele, nemohla by sis ty kozačky rozepnout? Trošku jenom… fakt.“ Tak na takovou otázku jsem nebyla vůbec připravená. Nakonec jsem si ji rozepnula, jenže to nebylo všechno. Se slovy, že by se rád na něco podíval, mi začal botu stahovat čím dál níže.

No a pak? Vykoukla ponožka a on nadšeným hlasem zvolal: „Jéééé, ty máš pistáciový ponožky!!!“ No, jenže tím všechno neskončilo, zjistit barvu ponožek asi nebylo cílem. Když přestal moje oblíbené ponožky obdivovat, prosil, jestli si můžu ponožku do půlky chodidla sundat. Pak na mou nohu dlouze hleděl a povídá: „Hmmmm, dobrý, fakt dobrý, to by šlo.“ Neměla jsem tenkrát ale odvahu zjišťovat, co přesně musel na mém chodidle vidět…

Linda

Místo nohy kladivo

Já si myslím, že chlapi se dívají především na nohy v celé jejich délce a řeší spíš to, zda jsou dlouhé a štíhlé, popřípadě svou dívku pobízejí k nošení sukní. Nikdy jsem si totiž nevšimla, že by na ulici nějaký muž pokukoval po ženských palcích. Myslím, že spíš než na nějakém exkluzívním tvaru chodidla jim záleží na tom, zda je noha čistá a upravená. Dokonce se domnívám, že jim je úplně jedno, zda si ženy lakují nehty, nanejvýš jim vadí ostré vulgární barvy laků (sama je občas nosím, ale proto, že se líbí mně).

Měla jsem však spolužačku, které narostly opravdu hodně ošklivé palce, které byly svou velikostí a baňatostí hodně nápadné. Na gymplu jsme to tenkrát řešili, protože si stěžovala na jedovaté poznámky kluků typu „žabí pařáty“ nebo „má místo nohy kladivo“.  To ale spíš patřilo k nevyzrálosti té doby než do repertoáru dospělých. I já jsem si totiž na svá chodidla vyslechla pár nelichotivých komentářů, i když se to netýkalo prstů, ale velikosti. „Hele, koukni, jakou má tlapu…“ A to nosím boty číslo 39. Dnes mi má dcera závidí „malou“ nohu

Simona

Jak to máte vy? Dívá se vám partner na chodidla, prsty, palce? Komentuje jejich tvar? Rád se jich dotýká? Nebo si jich naopak vůbec nevšímá? Máte nějakou příhodu?

Reklama