63fdcf2246b5bobrazek.jpg

Květiny, čokoláda, svíčky a večeře patří do klasického svátečního repertoáru. A určitě udělají radost už jen proto, že si na vás někdo druhý vzpomněl a záleží mu na vás. Ale proč nechtít něco víc? Něco, co je originální, překvapivé, vzrušující, milé a může vás přenést doslova do jiné dimenze? Dárek, díky němuž si splníte sen o krásných věcech? Ne, není to vůbec sobecké, ani pošetilé. Vždyť snít znamená vytvářet kus budoucnosti. A to by měl umět každý z nás. Navíc nemusíte vůbec čekat, až vás obdaruje někdo jiný. Udělejte to sama! 

Malý luxus, který si můžete dopřát
Vyzkoušejte nový stírací los Premium Černá Perla, který v sobě ukrývá 7 her a celkem 53 šancí na výhru. Za pár stokorun tak máte možnost pohádkové výhry až do výše 15 miliónů korun.

Představte si ten pocit, kdy tento krásný los budete držet v ruce. Los, který má v sobě příslib nových začátků a splnění nejtajnějších snů. Stačí chvilka a může se vám změnit život. Hlavou vám běží myšlenky, co byste udělala s pohádkovou výhrou, když zavřete oči, vidíte se úplně někde jinde a budoucnost najednou získává nové obrysy.

Šperk jako pro královnu

Navíc máte díky Černé Perle šanci získat i úžasný šperk v podobě vzácné thajské černé perly na řetízku z bílého zlata.

Stačí jen do 2. 3. 2023 vyplnit formulář na těchto stránkách a zkusit štěstí.

Soutěž oznámí výherce právě na 8. března, tedy na  MDŽ.

Podívejte se na video

Více informací o losech Černá Perla naleznete ZDE.