Tvůrce The Peanuts Charles M. Schulz světu poprvé představil své hrdiny již v roce 1950, kdy se jeho komiks objevil v sedmi amerických novinách. Od té doby Charlie Brown, Snoopy a zbytek party vytvořili nesmazatelnou stopu v populární kultuře. I po téměř 70 letech a 18 000 komiksech The Peanuts stále tvoří základ popkultury a mají své příznivce po celém světe.
5ffec517462aeobrazek.png
Klasické produkty a styly značky PUMA pro dospělé zdobí nezapomenutelní hrdinové z party The Peanuts v kombinaci s basketbalovými motivy. Na většině kusů z kolekce jsou vyobrazeny postavičky Charlie Brown, Snoopy a Woodstock, zatímco Lucy, Linus a Sally zdobí dámská a pánská trička. Pohodlné oblečení z kolekce je plné barev, hravých potisků, nášivek a detailů.

Nová řada představuje zábavné tenisky Future Rider v meruňkových tónech, basketbalovou klasiku Ralph Sampson se Snoopym a doplňky – čepice a batohy s kreslenými nášivkami.
5ffec57483e89obrazek.png

Dětská část kolekce zahrnuje produkty pro dívky i chlapce v podobě čepic, batohů, tepláků a obuvi, jako jsou tenisky Mirage Mox a Ralph Sampson.
5ffec5810cb46obrazek.png
V České republice budou vybrané produkty z kolekce PUMA x The Peanuts dostupné začátkem února u prodejců Queens, Aranburu, Shoos, Shoes Industries a Dual Sport.

Více na PUMA.COM
obrazek.png

Reklama