Na prosbu naší čtenářky jsme se rozhodli zařadit krátkou zprávu - nakonec i s jejím dopisem, protože tato osobní výpověď je možná mnohem zajímavější, než obecná konstatování...

Zpráva:

Steve Irwin, známý především ze seriálu Lovec krokodýlů, ochránce životního prostředí a milovník divočiny, zemřel při podivné nehodě během potápění. Podle zprávy místní policie probodl čtyřiačtyřicetiletému Irwinovi hrudník rejnok z čeledi trnuchovitých. Irwin zrovna filmoval podvodní dokument a potápěl se v Port Douglasu. Podle posádky lodi zasáhl rejnok Irwina přímo do srdce a nezachránilo ho ani okamžité vytažení na hladinu a oživování.

,,Svět ztratil velkou osobnost ochrany přírody, zaníceného ochránce a jednoho z nejhrdějších otců na světě," uvedl v John Stainton, Irwinův přítel a producent, který byl na palubě lodi Croc One. ,,Zemřel, když dělal to, co nejvíc miloval, a opustil tento svět šťastný a vyrovnaný," dodal.

Stephen Robert Irwin se narodil 22. února 1962. Vystudoval přírodní vědy, stejně jako jeho manželka Torri, se kterou má osmiletou Bindi Sue a Roberta Clarence, kterému budou v prosinci tři roky.


Dopis:

Přeji Vám Všem krásné ráno.

Sice na dnes nemám žádný příběh (zatím), ale chtěla bych redakci poprosit, jestli by vyjímečně nemohla uveřejnit pár článečků o prima člověku, který včerá zemřel.

Asi ještě moc lidí neví, že Steve Irwin, australský dobrodruh, Lovec krokodýlů, umřel při natáčení. Byla jsem z toho v šoku, opravdu, moc jsem jej měla ráda a je mi toho moc líto, i jeho rodiny, krásná manželka, dvě děti...

Myslím, že i přes zajímavé dnešní téma by se mohl vejít byt´ jediný článeček o tomto muži. Myslím, že nejen Austrálie, ale i celý svět je a bude na tohoto člověka hrdý!

http://www.iprima.cz/tvarchiframe/video/?video=8791
( tento odkaz jsem použila od p.Borovského z noční diskuse.)

dnes smutná
renata.mi

Reklama