Krátce po revoluci vycházel v našich zemích časopis zvaný Hrom. Byl plný zajímavých informací, které byly zaručeně pravdivé.

A já si z té doby pamatuji na jednu zprávu, která mnou otřásla. Nejsem si jistá, jestli ji dám přesně dohromady, ale zněla asi takhle.


Muž žil 23 let se sekerou v zádech

Tennessee 20.9. 1993

V nemocnici ve státě Tennessee na území USA byli lékaři velmi překvapeni případem Nicka Wooda (57), který přišel se závažným problémem.

Po 23 let nemohl spát na zádech a dělalo mu problém překulit se z boku na bok.

Nick Wood pracoval jako dřevorubec a problémy se spaním ho přivedli až na hranu nezaměstnanosti.

Po důkladném vyšetření lékaři zjistili, že Nick Wood má v zádech zaseknutou a zcela zarostlou dřevorubeckou sekeru, která vyčnívala o 5 centimetrů nad hranu páteře a nedovolovala překulení z levého boku na pravý.

Dřevorubecká nadace Good Forest, která hájí zájmy dřevorubců, zafinancovala Nickovu operaci a Nick již dnes nemá žádný problém a může se překulovat z boku na bok, jak se mu zachce.

Jeho zaměstnavatel mu navíc musel vrátit peníze, které Nick zaplatil za ztrátu sekyry plus úroky z prodlení za 23 let.

Jeho příběh tedy došel šťastného konce, po vrácení peněz s úroky, již Nick nemusí pracovat a je zajištěn až do konce života.

Redakce vyzívá všechny dřevorubce, kteří kdy ztratili sekeru, aby se z preventivních důvodů dostavili na lékařskou prohlídku.

Reklama