644a3c134caa7obrazek.jpgFoto: Shutterstock

Dnešní den ke vzpomínání na první polibek jen vybízí. Byl vášnivý? Nesmělý? Dětský? Tak přesně to chceme slyšet. Napište nám do komentářů do úterního poledne váš zážitek spojený s líbáním a my jeden z nich oceníme 2. 5. voucherem do e-shopu www.yoo.cz s erotickými pomůckami v hodnotě 1 000 Kč.

A i my půjdeme s kůží na trh a toto jsou naše zážitky:

  • „Na první polibek jsem si počkala třeba do patnácti. Byli jsme do sebe zakoukaní dlouho, čekával na mě před tréninkem snad každý den a vždycky došlo jen na malou nevinnou pusu. Dál jsme to nikdy nedotáhli. Dodnes jsme ale spolu přátelé a občas si napíšeme."
  • „Moje první pusa byla asi v 15 v tanečních a byla to katastrofa. Můj spolutanečník si myslel, že se mi asi líbí a pokusil se mě políbit. Byl to hrozný zážitek. A rozhodně to nebylo příjemné, ale spíš jako bych měla v puse slimáka. Ten stejný večer po tanečních mi napsal kluk, který bydlel ve stejné ulici a nějakou dobu se mi líbil. Sešli jsme se a naštěstí jsem si ještě ten den tento zážitek "přelepila" něčím lepším. Tamtomu jsem pak napsala, že se mi líbí někdo jiný a naštěstí to vzal dobře."
  • „Navzdory páchnoucím přezuvkám v šatnách druhého stupně základní školy, jejichž odér se vpil do vzpomínky na můj první polibek, hodnotím celou zkušenost pozitivně. Měsíce studia odborných článků o líbání v časopise Bravo a jedna generální zkouška s kamarádkou udělala své a z mého prvního polibku se tak stal poměrně hezký zážitek."
  • „Můj první pořádný polibek jsem, když pominu ten školkový, zažila ve 14 letech. Chlapec, budeme mu říkat třeba Honza, se mi líbil už dlouho, ale já jsem byla moc stydlivá na to, abych mu to řekla. Vzhledem k tomu, že jsme chodili do stejného tréninkového oddílu, se mi to nepovedlo utajit a k Honzovi se to dostalo rychlostí blesku. Měl naštěstí stejné pocity a jakmile jsme poprvé vyrazili na závody, měli jsme jedinečnou příležitost k první puse. Zalezli jsme si do zadní části autobusu a najednou se po mě vrhnul, což jsem nečekala. Bylo to odporné a nečekala jsem, že se mi to tak nebude líbit. Honza to moc neuměl a tak si myslel, že čím dál strčí svůj jazyk, tím to bude lepší. Omyl, celkem obstojně se mi tím znechutil. A nejhorší na tom bylo, že to celé viděla moje mamka, mohla jsem se hanbou propadnout."

644a362d5ec06obrazek.jpg