Barvení vlasů je převážně ženská doména, i když v poslední době se změnám odstínů svých kšticí nebrání ani někteří příslušníci mužské populace.
Pravdou ale je, že v tomto ohledu ještě zdaleka nedosahují kvalit slabšího pohlaví.

Snad každá žena alespoň jednou jedinkrát zatoužila po jiné barvě svých kadeří. Pravděpodobně to má souvislost s naší věčnou nespokojeností.
Blondýnka se mávnutím kouzelného proutku stane během několika hodin rusovláskou, hnědovláska brunetou.
Malé slečny, sotva dosáhnou věku, kdy si za číslici, označující jejich věk, připojí příponu náct, většinou zjistí první nedostatek ve své vizáži. Nešťastně postávají před zrcadlem, znechuceně se probírají svými vlásky a atakují neoblomné maminky žádostmi o návštěvu kadeřnického salónu.
Neuspějí, takže společně s kamarádkami tajně pořádají barvící večírky. Se záviděníhodnou rozmáchlostí netroškaří a patlají si na své kebulinky přípravky v tak roztodivných odstínech, že průměrní rodiče při prvním kontaktu s novou hlavou své dcery padají do mdlob, hurónsky hřímají, anebo apaticky mlčí.
Spokojené dcerunky pak oslňují okolí zářivě červenými, zelenými, modrými či žlutými hlavami a konečně si připadají patřičně dospěle.

Po uplynutí několika let, ale zjistí, že jejich nová vizáž jim začíná být spíše na obtíž. Pozornost, kterou díky své neobvyklé barvě měly zajištěnou, je jim poněkud nepříjemná. Chtějí vrátit svou hlavinku do stavu přijatelné normálnosti. Ty chytřejší se svěří do rukou odborníků, a zajistí si tak větší pravděpodobnost konečného kvalitního výsledku, ty ostatní se rozhodnou vzít své budoucí štěstí do vlastních rukou.
Že se jim jejich snaha ale nemusí vyplatit, je zcela nasnadě.
Po tomto období, naplněném hledáním, zkoušením a tápáním, se většina mladých dam již dobře zná a ví, jaký odstín jejímu typu svědčí nejlépe.
Přesto i ve zralém věku ženy rády experimentují, podléhají módním trendům a zkoušejí nové a nové módní výstřelky.

A pak přijde na řadu doba, kterou bychom my, ženy, nejraději ze svého života vyškrtly. Objevily se totiž první šedivé kadeře. Přicházejí plíživě a pomalu.
Nejdříve se objeví první samostatný bojovník, kterého nemilosrdně vyškubneme a spláchneme do výlevky. Jenže tito bojovníci jsou vytrvalí, nevzdávají se tak snadno, a jak brzy zjistíme, jsou nezničitelní. Pokud se rozhodneme vytrvat v obraně stylem vytrhávání těchto nezvaných hostů, brzy zjistíme, že by nám na hlavě zůstalo z naší vlasové pokrývky jenom jakési nevzhledné torzo
A tak i do té doby zapřísáhlé odpůrkyně barvení sáhnou po jediném prostředku, který je schopen tyto stříbřité nitky zneškodnit - po barvě na vlasy.
A máme opět vyhráno!

Každý měsíc usedáme do kadeřnického křesla a necháváme se hýčkat jemnými prsty kadeřníka či kadeřnice.
A pěkně si to užíváme, protože toto jsou jedny z mála chvil, kdy se nemusíme starat vůbec o nic a o nikoho a můžeme si to jen tak hezky užívat.
Navíc naše vlasy vypadají po barvení přirozeně, zdravě a leskle!

Redakčním tipem na barvy vlasy je řada barev Palette deluxe.
Jsou to kvalitní barvy, kde si každá žena najde svůj odstín, který jí vyhovuje.
Můžete si vybrat permanentní barvu Palette deluxe s výraznými odstíny, perfektním krytím šedin a kondicionérem, který obsahuje speciální výtažky z pomerančů, jež pronikají hluboko do vlasu a pečují o něj.
Nebo použijte Palette Intensive Color Creme, která rovněž patří mezi permanentní barvy na vlasy.
Kdo z vás chce jen semi-permanentní barvu, pak je dobré vybírat z řady Palette Color Shampoo - je to intenzivní smývatelná barva s výrazným leskem, která vydrží až 24 umytí.

Ať je vašim přáním na dlouhou dobu změnit barvu svých vlasů, překrýt šediny, anebo jednoduše vyzkoušet něco nové, barvy na vlasy Palette nabízí vhodné produkty pro všechny tyto případy.
A nejenom to – receptura Color Formula C+ s vitaminem C pečuje o vaše vlasy a vyživuje je již během barvení, což rovněž zaručuje výrazné barvy a vysoký lesk vašich vlasů.