Milá  redakce, čtenářky na  ženě in.cz

Delší dobu  jsem  nepsala, měla  jsem moc práce, ale dnešní téma mně  docela  zaujalo. Každá z nás  žen jsme pro muže většinou " čarodějnice".

Dovedeme si toho vyvoleného vždy  přitáhnout, omotat kolem prstíků a pak, když se nám vztah hluboce nelíbí, tak  ho pošleme na jinou adresu. O dům dál. To určitě všechny   dovedeme.

Ale   o tomto  tématu nechci moc  psát,  protože se spíš věnuji pozitivní energii a přenosu této energie na druhé. Mám ráda máj, je to  má  SRDEČNÍ  ZÁLEŽITOST. Je to snad nejkrásnější  měsíc v  roce i když trpím jako kůň pylovou alergii.

Je to divné , ale vždy v květnu se do mně  někdo  zamiloval. Začalo  to nevinně, krásné romantické výlety do  rozkvetleho třešňového sadu, láska na život a na smrt, až po nádherné romantické výlety na staré hrady.

Když se  blížil po 5 letech konec našeho  vztahu, vždy mi  můj milý  říkal.... "Přijde květen a já to s tebou nevydržím. ty mi budeš  chodit za kamarádkami a já tě ztratím.

V pátek  jsem vytáhla svého manžela na oslavu čarodějnic do  vesnice, kde jsem kdysi bydlela. Strávili jsme  moc  krásný večer, ale už jen u pivka a u  velké hranice  zapálené  přesně v 8 hodin. Všude  na  hřišti  ve Statenicích  tančili mladí lidé, děti skákaly po hřišti, školáci ve  věku 15  let  se  líbali  jako  o závod. Byl  to moc hezký večer, ale  už ne  do  rána. A  tak,  tešme se všichni  na máj, na  lásky  čas,  i když dnes lidé řeší diametrálně jiné problémy.

Hezký  máj a  k němu pěknou  novou lásku. Tana M

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Tano, škoda, žes neposlala fotečku. Ale s tím květnem máš pravdu, když o tom tak přemýšlím, taky se hodně mých vztahů začalo v tento měsíc. Simona

Jak jste oslavily Čarodějnice a 1. máj vy, milé čtenářky? Byl to svátek lásky, nebo práce? Pálily jste ohně? Létaly na koštěti? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama