Uplakané počasí a slunce za mraky nám náladu moc nevylepšují. Ale nepropadejme trudnomyslnosti a jděme proti proudu. Dopřejme si trochu optimismu alespoň na oblečení. Inspirace je víc než dost. Co takhle květiny nebo grafické vzory ve výrazných barvách?

Aktuálním velkým trendem jsou vzorované kalhoty. Ty zkombinujte s jednobarevným topem. Nebojte se ani výrazných barev jako je neonově oranžová, žlutá a růžová. Pokud jste už stačily nachytat bronz v minulých dnech, budou vám tyto barvy slušet. Skvěle kontrastují s opálenou pokožkou.

Pozor si dejte při výběru velikosti vzoru. Platí, že štíhlejší dámy si mohou dovolit výraznější a velké vzory. Dámám s plnějšími křivkami sluší spíše menší a grafické vzory.  

Už jste našla odvahu si vzorované kalhoty pořídit?

Já ano, a i když patřím ke konzervativnějším, jsem s nimi na výsost spokojená. Ke vzorovaným kalhotám přibyl ještě odvážnější vzorovaný letní overal To je fakt pecka. V obchodě se mi strašně líbil, ale teď jsem zvědavá, jestli najdu odvahu v tom chodit po ulici. Chi Chi.

Ale chtěla bych vás tímto povzbudit. Nebojte se vzorovaných kalhot. Možná to bude znít paradoxně, ale když se dobře vyberou, zakryjí spoustu nedostatků. Takže klidně do nich jděte.

Podívejte se na inspiraci z ulice. Co všechno se dá nosit a kombinovat

Foto Topshop a Gate

Čtěte také:

 

Reklama