A zajisté nepochybujete o tom, že mezi nejoblíbenější doplňky patří boty a kabelky. Pro obojí máme my ženy slabost a tvrdíme, že dobrých bot a hezkých kabelek není nikdy dost.

O tom, že doplňky jsou nezbytnou součástí naší garderoby, vás asi nemusím přesvědčovat. Že dokážou dokonale a rychle proměnit náš vzhled, jste si jistě vyzkoušela.

kabelky

Těžko mi asi odpovíte na otázku, čeho máte doma víc. Možná bot, ale u mě se počet kabelek pomalu blíží počtu bot. Na rozdíl od bot se totiž zajímavá a hezká kabelka dá koupit i za pár korun. Co třeba vyzkoušet vzorovanou?

kabelky

kabelkaK dnešnímu článku mě jedna z nich inspirovala. Objevila jsem ji v úplně obyčejném „butiku“, kam jsem nakoukla  jen tak ze zvědavosti. Měli tam samozřejmě i regál s kabelkami, a tahle kostičkovaná mi okamžitě padla do oka. Zrovna jsem měla na sobě džíny, černý trenčkot a vínový top, takže mi dokonale ladila s oblečením. No, zkrátka nemohla jsem ji tam nechat! Koneckonců, vzorovanou kabelku ve své sbírce ještě nemám a nemůžu si ji vynachválit. Báječně totiž oživuje monotónně barevné oblečení.

kabelky

Takže, milé dámy, pokud nejste zrovna milovnicí kytiček, kostiček, puntíků a jiným vzorečků na oblečení, dopřejte si je klidně na kabelce.

kabelky

Čtěte také