Tento víkend zrovna jarně nevypadal, přesto, nebo právě proto byste si mohla udělat jarní radost koupí pestrých bot. Květované, vzorované a pestrobarevné jsou právě v kurzu.

Tento trend už se objevil loni. Sice poněkud nesměle, ale přece. Barevné a květované sandály různých tvarů, typů a výšek podpatků se na nás „usmívaly“ z výloh obchodů obuví. Odolala jste?

Já zatím ano, ale musím se přiznat, že mě na nich něco přitahuje. Jsou to sice boty na krátkou dobu, na jednu sezonu, ale protože jsou většinou textilní, delší životnost se od nich ani nečeká. Jsou to botky pro radost, pro zpestření a oživení našeho jarního (nebo letního) outfitu.

Vzorované boty se hodí k jednoduchému oblečení, dobře vypadají s kalhotami zkrácených délek, které jsou právě nejvíc in, hodí se i k jednobarevným, (spíš rozevlátým) sukním, ale i šortkám.

Pokud nejste zrovna milovnicí vzorečků, a přitom se vám barevné botky líbí, můžete se poohlédnout po botách, které mají různou barvu podrážky a svršku. Ty jsou o něco decentnější a „nebijí“ tolik do očí.

Tak co, šla byste do nich? Vybrala byste si z naší fotogalerie?

Foto: Humanic, CCC a Lasocki

Čtěte také:

 

Reklama