A má radu pro ty, co mají problém s pitným režimem. Rozmístěte po bytě sklenky s vodou, v nichž je citron, máta nebo meduňka. Prý to funguje, tak nám nezbývá než věřit, nebo dokonce vyzkoušet. Děkujeme za zajímavý tip

Přeji krásné dopoledně, tak já určitě patřím mezi pijavce. Bez pití nemůžu na kolo, do města, prostě nikam. Já jsem pořád jak dehydrovaná. Já přijdu ráno do práce hned si vařím velký hrnek Cara kávy a k tomu velkou litrovou konvici ovocného čaje a tu zdolám do oběda.

Po obědě další Caro a když přijdu z práce všude po bytě, kde se pohybuji mám dané sklenice s vodou, ve které mám citrón a mátu nebo meduňku. Tohle mi kdysi poradil jeden lékař a fakt to funguje. Jdete kolem, napijete se a jdete zase něco dělat.

Ale musím říci, že než si tělo zvyklo na tolik vody, tak jsem se pěkně naběhala. Dnes vypiju 3 litry určitě. A když náhodou nemám vodu, musím mít při sobě hromadu žvýkaček, jinak mám pocit, že se snad žízní udusím. Prostě to hrozné sucho v krku mě dusí.

Takže žvýkačka funguje výborně. Mám dostatek slin a tu vodu potom honem někde seženu. A jak někdo nadává, že při obědě nemá být voda, tak já musím tedy každé třetí sousto zapít, jídlo bez pití tedy nemůžu. A naštěstí děti pijí dost i teď v dospělosti. Také všude vozí velkou PET láhev. Asi jde opravdu o vytvořený návyk.

Přeji všem dostatek přísunu tekutin.

Kytinkak

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Díky za radu. Asi to budu také praktikovat, protože nejsem schopná vypít sklenici čisté vody. Ochucená mi snad půjde lépe

Jak dodržujete pitný režim vy, milé ženy-in? Máte s ním problém? Co vám nejvíc brání v tom, abyste vypila požadované množství tekutin? Zkusíte radu čtenářky Kytinkak, nebo to není nutné a pijete dost?

Máte také nějakou vychtávku?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama