brPři nákupu chutné svačinky máte možnost získat zdarma Brumíkova létajícího draka. Za 12 kusů BeBe Brumíka nebo Diskíto Hvězdiček v běžné obchodní síti obdržíte skvělého draka, kterého můžete doma s dětmi domalovat podle vlastní fantazie. Teď se blíží podzim a můžete si tak užít jeho pouštění v přírodě.

Drak je k dostání ve dvou verzích – s Brumíkem v letadle a s Brumíkem s balonky. Draka stačí dle libosti jen dotvořit např. pomocí pastelek nebo fixů. Inspiraci k vybarvení lze najít na webových stránkách www.brumik.cz.

BeBe Brumík je oblíbená měkká svačinka pro děti, která obsahuje cereálie, dodávající našim nejmenším potřebnou energii. Čokoládová a mléčná varianta je bohatá na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro správný vývoj zubů a kostí. Brumík navíc neobsahuje žádná barviva ani konzervanty.

Vyvážená dětská svačina je velmi důležitá. Děti by měly jíst 5x denně, aby měly dostatek energie i živin potřebných pro svůj vývoj. Příkladem vyvážené svačinky může být BeBe Brumík, ovoce a sklenice mléka. Děti by se měly v dostatečné míře věnovat také pohybu – zejména venkovním aktivitám a pouštění draků je skvělá příležitost jak děti zabavit.

bebeBeBe Brumík je měkká dětská svačinka ve tvaru medvídka. BeBe Brumíka vyrábí společnost Opavia-LU ve čtyřech příchutích – s čokoládovou, mléčnou nebo jahodovou náplní a nově také s medem. BeBe Brumík je zcela bez konzervačních látek a barviv. Doporučená regálová cena všech příchutí BeBe Brumíka je 7,90 Kč. Více na www.brumik.cz

Reklama