Bára Špotáková

I když s námi cloumají rozdíly, ať už mezi pohlavími, v barvě kůže nebo místa narození, všichni se dokážeme spojit a pocítit hrdost nad svým češstvím, když některý z našich sportovců dosáhne světového úspěchu.

V poslední době je to Mistrovství světa v nedalekém Berlíně, které drží fanoušky našich reprezentantů u televizních obrazovek. A naše největší želízko v ohni? Oštěpařka a olympijská vítězka Barbora Špotáková, držitelka úžasného světového rekordu 72,28 metru, který hodila 13. září 2008.

Barboru dnes po sedmé večer čeká další výzva. Start finále v hodu oštěpem je naplánován na 19.25 a zuby na mistrovský titul si brousí další skvělé sportovkyně: Ruska Maria Abakumovová a Němky Steffi Nerisuová a Christine Obergföllová.

Splní Bára Špotáková očekávání a přání svých fanoušků? Budeme jí držet palce a sledovat, jako každý den, přímý přenos na ČT2! A k tomu si třeba zpívat písničku, kterou pro ni po úspěch na Letních Olympijských hrách v Pekingu složila kapela Tři sestry pod názvem Čtvrtá sestra...

Budete večer přilepeni u obrazovek a držet Báře palce? Jaký je váš tip na Bářin vítězný hod?

 

Reklama