Určitě jste zaznamenali, že se rozjel projekt spojený se soutěží www.bebevyzva.cz. BeBe Dobré ráno vybralo 6 statečných „Ranních parťáků“ – kteří jsou vašimi ranními společníky,  pravidelně cvičí, snídají a dělí se o své pocity z Výzvy. (Když cvičíte, tak se vám zobrazujeme v menších oknech na stránce.) S kým z nás jste už cvičili?

ambasádoři

Najdete nás také na těchto stránkách – přímo zde: http://www.bebevyzva.cz/cvicte a na Facebooku v záložce Ranní parťáci https://www.facebook.com/pages/BeBe-Dobr%C3%A9-r%C3%A1no/206289479433535?ref=ts&id=206289479433535&sk=app_443868422376868

Proč vám píšu vzkaz, abyste fandili ranním parťákům? Jedním z nich jsem také já,  Klára Křížová z www.zena-in.cz. Zapojila jsem se do cvičení na www.bebezvyzva.cz a pravidelně přispívám na stránky  bebevyzvy. Kde mě a ostatní najdete? Na Facebooku a stránkách bebevyzva.cz si budete moci číst, jak se mně a ostatním daří, co nás aktuálně trápí, z čeho máme radost. Proč jsem se stala ambasadorkou tohoto projektu? Cvičení a pohyb mě baví, mám ráda sušenky BeBe Dobré ráno, takže jsem nabídku stát se veřejným fanouškem a ambasadorkou s radostí přijala.

Dejte hlas svému favoritovi – Jednomu z parťáků!

Vy můžete kromě svého zapojení ještě podporovat jednoho ze šestice odvážných. Svou podporou mu umožníte vyhrát (soutěžíme totiž i mezi sebou)!  Budu ráda, když svůj hlas dáte buď mým spoluparťákům, kteří jsou vám blízcí, sympatičtí, a když dáte třeba hlas i mně. Svého favorita můžete „olajkovat“ -  počet hlasů na Facebooku v záložce Ranní parťáci  je jedním z kritérií pro vítězství.https://www.facebook.com/pages/BeBe-Dobr%C3%A9-r%C3%A1no/206289479433535?ref=ts&id=206289479433535&sk=app_443868422376868

Sledujte nás. Podpořte nás. Dejte nám svůj názor, radu, budeme s vámi rádi ve spojení.

Pozor! Pozor!

Máte nějaký peprný, vtipný nápad na ranní úkol, který byste chtěli nám ambasadorům zadat? Pošlete ho, a pokud to bude stát za to, pustíme se do toho.

Zde vám chci představit všechny parťáky:

Lenka Šályová

ambasádořigeodetka

Jak vypadá Vaše ráno?
Jsem takové „ranní ptáče“ a vstávám 1 až 2 hodiny před odchodem do práce. Ráno stihnu udělat víc věcí v domácnosti než večer, jen nesmím vzbudit „posádku“ v bytě.

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Cvičení mám ráda a je to má součást života. Aby to bolo pestřejší, věnuji se různým sportům podle sezony.

Proč jste se do Výzvy zapojila?
Bylo to pro mne něco nové, zkusit cvičit ráno, a velice mne to lákalo vyzkoušet.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
S Výzvou byl den veselejší. Cvičení mi dodalo energii a dobrou náladu na celý den. Tento rok bych chtěla pokračovat a mým cílem je cvičit déle než jednu minutu.

Monika Gavlovská

ambasádořivysokoškolačka

Jak vypadá Vaše ráno?
Pravděpodobně jsem jedna z mála, která si rána opravdu užívá, a ani brzké vstávání mi nedělá sebemenší problém. Ráno potřebuji dostatek času na to, abych si vychutnala snídani – mé nejoblíbenější jídlo dne – a přečetla novinky na internetu. Většinou si připravím něco sladkého v podobě ovesné kaše či müsli s jogurtem. Chybět nesmí ani kousek ovoce, oříšky a káva.

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Cvičení miluji. Je mým koníčkem, ve kterém jsem se našla, a mimoto poslední rok také mým zaměstnáním.

Proč jste se do Výzvy zapojila?
Mám ráda zdravý životní styl a vše, co s ním souvisí. Taky ráda motivuji ostatní a chci si vyzkoušet, jaké to je, nastartovat den cvičením už brzy ráno.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
Loni jsem se Výzvy neúčastnila, ale o to více jsem zvědavá, co mi přinese letos. Očekávám hlavně nové zkušenosti v oblasti cvičení a třeba i nové přátele.

Silvia Galová

ambasádořizaměstnankyně Mondelez (Kraft Foods) – sales

Jak vypadá Vaše ráno?
Má rána jsou dost hektická. Jakmile zazvoní budík, začíná můj boj o to, abych ze sebe udělala v co nejkratším čase člověka :-).

Proto preferuji spíš rychlou snídani, abych se moc nezdržovala…

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Ke cvičení mám pozitivní vztah. Není dne, abych se nehýbala.

Pomáhá mi totiž udržet si dobrou náladu, cítit se lépe, a udržuje mě i v kondičce.

Proč jste se do Výzvy zapojila?
To je prosté. Mám ráda výzvy, ráda překonávám sama sebe a beru to jako dobrou zkušenost.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
Co mi přinesla? :-) KONEČNĚ jsem se naučila snídat!

A očekávám od toho, že celou ČR a SR zapojíme a lidi naučíme, namotivujeme k zdravějšímu životnímu stylu!

Iveta Rohová

ambasádořirealitní makléřka / obchodní zástupkyně

Jak vypadá Vaše ráno?
Moje ráno je docela hektické. Nachystat děti do školy, školky, vyzvednout ostatní školáčky a dopravit je na místo. Po návratu věnuji nějaký čas sobě a hurá do práce.

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Cvičím ráda, docela pravidelně a přidávám po čase vždy něco nového.

Proč jste se do Výzvy zapojila?
Do Výzvy jsem se nejprve zapojila díky zvědavosti a pokračovala pro zábavu.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
V minulém roce mi přinesla velkou změnu. Začala jsem po několika letech snídat a cvičit. Cvičení přerostlo a cvičím pravidelně nejen ráno. Letos očekávám další zlepšení.

Petr Adamec

ambasádořizaměstnanec Mondelez (Kraft Foods) – marketing

Jak vypadá Vaše ráno?
Rád si ráno přivstanu a jdu běhat či plavat. Jinak rána nic moc, snažím se dospat, co nejvíce můžu, z postele mě pak až vytáhne dvouletá dcera Adélka, která si chce hrát.

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Sport miluji, zvláště běhání... samotné cvičení ale nic moc. Každopádně vím, že by se mi do běžecké přípravy velmi hodilo, alespoň běžecká abeceda a posilování břišních svalů.

Proč jste se do Výzvy zapojil?
Rád bych si oživil své běžné ráno.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
Výzvu v minulém roce jsem si i přes pomalý rozjezd velmi užil, stejně jako rodina, pro kterou bylo mé „cvičení“ před web kamerou velmi zábavné. Cviky ve Výzvě byly zaměřené na celé tělo a já si uvědomil, že sportuji velmi jednostranně. Základní cviky na svaly, které při běhaní nezatěžuji, byly pro mě podstatně obtížnější. Uvědomil jsem si, že můj trénink musí mít větší záběr a variabilitu, proto jsem například začal doplňkově plavat.

Klára Křížová

ambasádořinovinářka

Jak vypadá Vaše ráno?
Ve všední den vstávám před sedmou, protože mé dítě chodí do páté třídy. Ráno je většinou propočteno na minuty, musíme v 7.25 nejpozději odjet. Musím stihnout ranní hygienu, líčení, snídani. Přípravu snídaně a svačiny do školy má na starosti můj manžel, pokud ji připravuji já, musím si ještě asi o 10 minut přivstat. Kolem půl osmé odjíždíme do centra Prahy, kde je základní škola, a do Myslíkovy ulice, kde je sídlo naší redakce. Je to příjemné, být v práci brzy, stihnu si ráno dát v klidu kávu, přečíst si vydání, připravit se na to, co mne celý den čeká.

Jaký je Váš vztah ke cvičení?
Cvičím ráda, je to pro mne relax od náročné práce. Nejraději běhám venku, a to po celý rok, i za nevlídného počasí (jde o to se dobře obléci). Běh je velmi přirozený pohyb, nastavuji si tempo podle toho, jak se cítím. Protože mám ráda dlouhé výběhy, propracovala jsem se už k tratím delším než 10 km, zaběhla jsem si několik půlmaratonů. Je to pro mne vždy velká výzva a zároveň dobrý motiv pro tréninky. Takže se snažím běhat každý týden, 2–3x týdně. Kromě běhu je ale třeba posilovat i další tělesné partie, takže si k běhání občas i zacvičím v posilovně. Udržuji se tak v dobré kondici a mám dobrý pocit z toho, že něco pravidelně dělám pro své zdraví a svěží mysl. Je to pro mne forma odpočinku, vypnutí, nabití energie, odreagování se z napětí v práci. Proto mám pohyb ráda.

Proč jste se do Výzvy zapojila?
Je to pro mne zábavné – donutit se cvičit ráno, probrat se, načerpat energii a usmát se – i během těch málo minut, které cvičení trvá.

Co Vám přinesla Výzva v minulém roce a co od ní očekáváte letos?
V minulém roce to byla taková milá zkouška, cvičení s kolegyněmi z práce. Letos bychom v tom chtěly pokračovat. Těším se na sdílení pocitů s ostatními, kdo se do projektu zapojí, díky tomu, že jsem ambasadorkou letošní Výzvy.

Čtěte naše články:

Reklama