Povedený kousek se stal naší čtenářce s nickem Dasena. Shodou okolností šlo oět o klíče. Sice ne od auta jako v příběhu Black.bird.third, ale od bytu. Nedopatřením je vyhodila s odpatky do kontejneru.

Milé ženy a milá redakce, napíšu Vám příběh, který se mi opravdu stal. Třídím odpad, okolo našeho sídliště jsou všechny možné kontejnery a tak se snažím, aby odpad byl vždy v tom správném kontejneru.

Pak tu máme velké kontejnery, kde házíme všehochuť, jako netříděný odpad.

 A protože mi koš přetýkal odpadky, musela jsem ho jít vyhodit. V jedné ruce pytel s odpadky, v druhé ruce klíče od bytu, které jsem si pověsila na malíček. Dlouho jsem se nerozmýšlela a šup pytel letěl do kontejneru. Pane Bože, co jsem to udělala? Klíče mi zklouzly z malíčku a letěly i s odpadky do kontejneru. A protože kontejnery byly den předtím vyvežené, bylo tam sice odpadků málo,  ale dost na to, abych se v nich musela hrabat. Naklonila jsem se do kontejneru a hledala klíče, protože doma nikdo nebyl a navíc mám svazek, kde jsou klíče od všeho možného.

 A jak jsem se tak naklonila, nemohla jsem ani do kontejneru:-) ani zpět:-) a tak tam visím zaklíněná v pase a nevím, co dál. Najednou se objevila sousedka. Díky Bohu mi držela nohy a já mohla lovit v kontejneru. Huráááááááá, mám klíče, to jsem si oddychla a sousedka mne musela rvát z kontejneru ve kterém jsem nebyla úplně, ale jen nakloněná, tak jsme obě zabraly a byla jsem šťastná a špinavá, ale klíče měla zase v ruce.

Nechápu, jak se mohou bezdomovci hrabat v kontejnerech, ale to je jejich problém, ten řešit nebudu.

A tak Vám milé ženy přeji, aby jste byly šikovnější, než já a taková nepříjemnost nestala. Musela jsem okamžitě do vany, brrrrrrrrr, ještě cítím ten smrad, přestože se mi to stalo jíž před pár lety.

A upozornění!!! Nedotýkejte se drátů na zem spadlých, na zem spadlých!!!:-)

Vaše čtenářka dasena 

Milá daseno, tak to vám nezávidím, i když stát se mi to klidně může

Text nebyl redakčně upraven

Reklama