Rádi byste někam vycestovali, ale trápí vás vaše finanční situace? Už nemusí. Levnocestování.czje jeden z největších českých portálů, věnující se tzv. low-cost cestování. Specializuje se na nákup super levných letenek, výhodného ubytování, charterových letů, či pobytů v zahraničí skrze cestovní kancelář. To vše za ceny, kterým se často nedá odolat.

Levnocestovatelské akce naleznete na webu www.levnocestovani.cz denně, stačí sledovat web a když se vám bude lokalita líbit, jednat rychle. Letenky bývají vyprodané třeba již po pár hodinách, v některých případech i minutách. Portál vás navede, jak letenku koupit, poradí, kde se ubytovat a pokud již obojí zmíněné máte, otevřít můžete turistické průvodce, kde jsou často rady k nezaplacení.

Thajsko

Sledujte portál Levnocestování.cz, aby vám nic neuniklo

Nejnovější cestovatelské akce naleznete vždy na webových stránkách www.levnocestovani.cz a facebookovém profilu. Informace jsou zde aktualizovány denně. Velkou výhodu získáte, pokud budete odebírat newslettery, které vám chodí na e-mail. O levných tipech pro vaši vysněnou dovolenou se pak dozvíte jako první.

Jste cestovatelský začátečník? Nevadí!

Jestliže si nejste jisti, jak zarezervovat letenku, objednat hotel, co vás může na cestách potkat, či máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na cestovatelskou poradnu, kde vám poradí zkušení cestovatelé, nebo samotný Jirka, zakladatel portálu levnocestování a cestovatelský guru. Rady jsou složeny především z osobních zkušeností a můžete se na ně spolehnout.

Thajsko

Jak na levné letenky

Speciální akce na letenky do evropských, ale i světových destinací se zde objevují pravidelně. Levnocestování nabízí jak letenky přímo od leteckých společností, tak i charterové lety cestovních agentur. Pokud se nějaká akce objeví, neváhejte a nakupujte. Může být záhy vyprodáno.

Kam že to vlastně poletím?

Na webu se objeví žhavý tip na letenky a vy tápete, kdeže vlastně ta úžasně vypadající destinace je? Pak rozklikněte rubriku cestopisy nebo cestovatelský magazín. Dozvíte se zde nejen, kde daná destinace leží, ale i kolik tam co stojí, rady a tipy z cest, nebo místa, která nesmíte propásnout.

Thajsko

Ať jste zkušený cestovatel, nebo cestovatelský benjamínek, na Levnocestování.cz se vám dostane vždy užitečných rad.

Čtěte také: