S další písničkou posíláme nejen tři přáníčka (tentokrát od čtenářek Saruz, Renaty a Bobinky) ale také vzpomínku na zpěvačku, která nás nedávno opustila. Snad nejslavnější písnička o lásce od Whitney Houston...

Písnička, která v tuto chvíli rozezní vlny Rádia Merci a ŽENA-IN.cz je slavná hlavně díky filmu Bodyguard. Takhle s ní Whitney Houston uměla pracovat naživo...


Milý Petře, jsi to nejkrásnější a nejúžasnější stvoření pod sluncem. Děkuji Ti za to, že jsi a děláš můj život veselejší. Z celého svého srdce Tě miluji. Tvoje Šárinka Přáníčko je určené mému manželovi, jsme spolu již spoustu let a stále zamilovaní jako v den našeho seznámení.
saruz


Muj milý muži... V tvých krásných modrých studánkách koupu se každý den. Nevím,kdy naposled tohle jsem zažila, vím jen,že samotu často jsem cítila. Těd ale usínáme spolu, ze snu mě probouzí polibky ranní. Často cítím tvou lásku i v hlase, bolesti,problémy,všechno je pasé. Myšlenky na tebe plní mi čas, nikdo už nemuže rozdělit nás...Přeji krásného Valentýna a děkuji ti za tvou lásku!
Renata


Děkuji Ti Vladunko za to, že jsi mi oporou v časech dobrých i zlých a že zvládáš moje nálady, moc si toho vážím. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi!
Tvoje Bobinka

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama