Děkujeme za další úžasný příspěvek na dnešní téma. Ze své pozorovatelny nám ho poslala naše čtenářka s nickem pinokio

Dobrý den, včera jsem si přečetla dnešní téma, a tak jsem si šla sednout na terasu a podívat se, co moji příbuzní nosí v hicu. Jelikož máme fakt obrovskou zahradu, moje švagrovka tam má svoje vlastní pole.

Tak, copak má dneska na sobě? Ostře oranžové uplé tričko bez podprdy a černé elasťáky. Nic proti, až na to, že měří metr šedesát, váží 110 kilo a má pětky prsa. Švagr klasicky šortky, víc bohužel nic.Trošku mu leze zadek, ale na zahradě se to ztratí.

Na kontrolu přijela tchyně, stojí nad nevypletými záhonky a vrtí hlavou. Oblečena je podobně jako moje švagrová. Místo oranžového trička má modré. Postava stejná jako moje švagrová. A můj miláček, který seká zahradu? Šortky, víc už opravdu nic-110kilový a dvoumetrový chlap. Šortky značkové, vzdušné.

A největší krasavice jsem já - od někoho jsem podědila romantické krátké šaty. S tou kérkou, co mám na ruce, se opravdu ke mně hodí. Na hlavě dceřinu čelenku a v ruce cigáro, pozoruji ten cvrkot, co se děje kolem mě.

A co jsem tímto spiskem chtěla říct? Kašlete na to, co si lidi budou myslet o tom, co máte na sobě. Vždycky se najde někdo, kdo bude vypadat hůř než vy. Noste to, co se Vám líbí. A že máte nějaký špek navíc? No a co. Každý máme nějaký nedostatek.

Já jich mám spoustu. pinokio

Jasně, souhlasím. A nejlepší recept na odstranění mindráků je určitě nudapláž. Vřele doporučuji

Nosíte také to, co se vám líbí, nebo dáte na řeči jiných? Máte nějaký mindrák, který vám brání v odhalování? Líbí se vám vaše postava a hrdě ji odhalujte? Nelíbí se vám vaše postava, přesto si z toho nic neděláte a chodíte hodně odahalená? Napište nám svůj názor na dnešní téma.

Čím nahatější tím lepší? Nebo ne?

Na vaše příspěvky se stále těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama