Máme tu poslední dnešní povídání, na závěr od čtenářky Ms. Luccy. Ta zatím nebydlí s přítelem, ale vždycky se na něj těší.

Přeju Vám, ať vám společné bydlení vyjde. Moc děkuju za příspěvek, milá Mc. Luccy, hezký den.


Dobré odpoledne,

hned na začátek bych ráda uvedla, že jsem s přítelem čtyři krásné roky, což asi bude vysvětlovat obsah mého příspěvku. Zatím spolu ještě nebydlíme, takže se zas tak často nevidíme - jen víkendy a občas v týdnu, ale není to každý den. Když spolu nejsme, tak si píšeme alespoň zprávy nebo si zavoláme. Vždy se těším, až budeme konečně spolu, obzvlášť mám ráda společné usínání a probouzení vedle sebe. Odloučení je tedy u nás, bohužel, častá věc. Nedá se však říct, že bych to snášela nějak špatně. Ráda trávím také čas s kamarádkama, cvičím a nebo si jen tak zalezu do postele s knížkou. Pár lidí v okolí nám už řeklo, že na nás obdivují to, že dokážeme páteční večer trávit odděleně - já na dámské jízdě a přítel zase na té pánské :-) Už se mi ale párkrát i stalo, že mi bylo smutno samotné doma a chtěla jsem hned odjet za přítelem :)) Vždycky se na sebe ale těšíme, společné chvilky si užíváme a nechceme si je kazit hádkama, proto se snažíme problémy řešit hned a nedělat scény :-) Na dovolené jezdíme spolu, také vyrážíme na různé výlety a snažíme se, aby v našem vztahu nebyla nuda.

Odteď se to ale všechno změní, protože se budem s přítelem stěhovat k sobě. Čtyři roky už je přece dlouhá doba, oba už cítíme, že je ten správný čas. Pak už odloučení nebude asi skoro vůbec, tak se mi aspoň nebude stýskat. Samozřejmě se budu dál věnovat svým koníčkům a kamarádkám, tak snad si nepolezeme moc na nervy. Navíc ještě od září nastupuji na vysokou školu a přítel chodí do práce, tak abychom se doma ještě vůbec potkávali :-) Snad budeme alespoň ty večery trávit společně, protože nemám ráda, když jsem v noci sama doma.

Hezký den!

Ms. Luccy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo dnes získá speciální balíček: kávu Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

bal

Reklama