Tématem jsou dnes chlapi a to, co na nich máte nejraději. Tápete-li, jak se k tématu postavit, jakou fotku zaslat, nechte se inspirovat tímto článkem, ve kterém najdete několik příkladů. Líbí se vám jeho úsměv, nebo třeba když hraje na kytaru...

Každý chlap je něčím okouzlující. Jeden má sexy tělo, jiný sexy mozek, však to známe z naší politiky... Co konkrétně je největší přednost toho vašeho miláčka, o tom je celé dnešní téma.

A protože jde i o fototéma, rozhodl jsem se poskytnout vám drobnou inspiraci a našel několik snímků, které by vám mohly být nápovědné.

Začněme očima...
Jsou to snad oči, svůdný, drsný, zádumčivý či třeba inteligentní pohled, co vás na vašem partnerovi vždycky dostane?

chlap

Či je to snad jeho úsměv, kterým stále rozdává na všechny strany, a šíří tak dobrou náladu...

chlap

Nemusí jít vždy o část těla...
Někteří chlapi jsou třeba nepřekonatelní kuchaři...

chlap

Anebo mají blízko k umění - hraje ten váš třeba na nějaký hudební nástroj?

chlap

A co teprve kutilství, to je doména mnoha mužů - je ten váš schopný všechno opravit?

chlap

Když už jsme u toho nářadíčka...
Zač se stydět, jsme přece jen zvířátka s přirozenými potřebami. Jste celá mimo z jeho sexuálních výkonů? (Pokud je tomu tak, inspirujte se následující decentní fotografií, vulgární záběry neuveřejním.)

chlap

Vrátili jsme se k jeho tělu...
Má snad neodolatelná záda?

chlap

Anebo vypracovaný hrudník, ke kterému se vždycky ráda přitulíte?

chlap

A takhle bych mohl pokračovat skoro donekonečna, ale nechám to raději na vás, milé čtenářky. Jaké je to jedno jediné NEJ vašeho chlapa?

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama