Manufaktura uvedla na začátku měsíce novou limitovanou edici Jahoda & Bezový květ. Kromě výtažků z jahodových listů a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Tomu v minulosti lidé přisuzovali tajemnou ochrannou moc a často si jej vysazovali v okolí svých chalup. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci.

Jak jsme spokojené s novou svěží řadou?

5e788ba5cfe67image.pngKarolína Waberová

Když jsem viděla na pracovním stole balíček od Manufaktury, měla jsem velkou radost. Líbí se mi, že jde o českou značku, poutavý design výrobků i jejich kvalitní složení. Mojí top jedničkou je třeba jílový peeling s kyselinou hyaluronovou. Ale zpátky k jahodové řadě. Asi nejvíce mě překvapil Hydratační osvěžující sorbet na pleť a dekolt. Když se totiž povede v kosmetickém průmyslu udělat něco nového, je to přímo zázrak. O ten jde i v tomto případě. Jahodovo-bezový sorbet pleť nejen hydratuje a vyživí, ale i projasní. Pochvalu ode mě dostanou i ostatní produkty. Protože si často mažu ruce krémem, poznám, který je dobrý, a který ne. Proto můžu s jistotou říct, že ten z nové řady zůstane v mé kosmetické tašce. Stejně tak balzám na rty. Na celé tělo doporučím i Hydratační hedvábné tělové mléko, které se příjemně roztírá a nevtíravě voní.

image.png

5e788bb8ee0b1image.pngVendula Kubalíková

Jahody mám spojené se sluncem a toho tento týden bylo naštěstí dost. A přiznávám, že testování nové limitované edice Jahoda & Bezový květ od Manufaktury mi dost zlepšil náladu, která je v posledních dnech posmutnělá. S výrobky této české značky mám obecně velmi dobrou zkušenost, ráda je kupuji jako dárek. Třeba jako pozornost pro paní učitelky na konci školního roku. Oceňuji na nich, že mají skvělé složení, největším benefitem ale bývá jejich vůně. Hydratační vyživující balzám na rty Jahoda & Bezový květ mi velmi brzy zabavila starší dcera, a kdyby nebyla zavřená škola, určitě by tam s ním hodně machrovala. Zjemňující hydratační krém na ruce Jahoda & Bezový květ ruce krásně provoněl i zvláčnil. Poslední z testovaných výrobků byla dámská toaletní voda. Příjemná vůně vás přenese do úplně jiného světa, kde kvete bez a jahody sbíráte rovnou do pusy.

5e788629a9ad5image.png

5e788baca82b7image.pngMarta Kratochvílová

Testování produktů od Manufaktury mě vždy těší. Měla jsem možnost otestovat toaletní vodu Jahoda & Bezový květ, která moc hezky voní po jahodách. Je sladší a je určená spíše pro ty, co si potrpí na ovocné či květinové vůně. Úplně ideální vůně na jaro, nebo do letních měsíců.

Další produkt, který jsem otestovala, byl Jemný hydratační sprchový gel a šampon ze stejné řady. Složení 2v1 je rozhodně praktické, i když já mám raději, když je šampon zvlášť. Obvykle mi spojení moc nevyhovuje, podobně jako šampon a kondicionér v jednom. Ovšem tento produkt mě mile překvapil. Jako šampon byl super a jako sprchový gel též. Takže teď ho používám denně a jsem spokojená. Asi zatím první 2v1, které mi vyhovuje.

A třešničkou na dortu byl osvěžující sirup. Tedy jahodou! J  Byl slastí především pro jazyk. Obvykle piji čistou kohoutkovou vodu, ale sirup Jahoda a Bezový květ mi moc chutnal. Připomínal mi dětství, kdy jsme hojně pili vodu se šťávou nebo ovocným sirupem. V sirupu jsou vitamíny i minerály, protože se vyrábí za studena. V množství 100 ml je navíc obsaženo 82 ml ovocné šťávy a dužiny. Můžu jen doporučit!

5e7886441b4c5image.png

5e788bbe49926image.pngVeronika Bulánková

Limitovaná edice od Manufaktury Jahoda & Bezový květ mi udělala velkou radost. Pro mě jde totiž o úplně super spojení. Kromě výtažků z jahodových listů a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Měla jsem možnost vyzkoušet osvěžující sirup, který si mě okamžitě získal svým složením. Obsahuje totiž parádních 72 % jahodové šťávy a 10 % jahodové dužiny. Spojení s extraktem z bezu dodává šťávě zajímavou kontrastní chuť, která je za mě super. Po použití Jemného hydratačního sprchového gelu a šamponu je moje pokožka příjemně hydratovaná, a navíc svěže voní. Pěnivost je přesně podle mých představ. Jemné složení neobsahuje silikony, což velmi cením.

5e78865ce2dbcimage.png

O Manufaktuře

Kosmetika je tvořena s láskou a pro radost. Při její tvorbě se společnosti inspiruje českou historií, tradicí a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu ingrediencí přírodního původu (většina přípravků jich obsahuje 97 - 99,5 %). Až na výjimky jsou výrobky Manufaktura 100 % vegan a jako první česká firma získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát Human Cosmetics Standard o netestování na zvířatech.
5e788b88a26beimage.png

Reklama