Skoro jako sladká holčička vypadala herečka na 28. ročníku udílení filmových a televizních cen SAG Awards. Oblékla si krásné šaty jednoduchého střihu s áčkovou sukní od značky Dolce & Gabbana. Příjemnými detaily byly květinové aplikace na rameni a v pase. Model herečka doplnila růžovým psaníčkem a výraznou čelenkou. Ze slavnostního ceremoniálu si odnesla cenu za celoživotní dílo.

621cdf97a25fecl.jpg
Foto: Profimedia

Opět módní dům Dolce & Gabbana si herečka vybrala na červený koberce filmového festivalu v Cannes, po kterém se prošla loni v červenci. A i v tomto případě se držela jedné základní barvy. Výrazné žluté šaty z lehoučké látky doplnila žlutými lodičkami, zlatou kabelkou a celek ozvláštnila výrazným zelenkavým náhrdelníkem spolu s náušnicemi.

621cde85b97b2cl.jpg
Foto: Profimedia

Na premiéře filmu The Duke Helen Mirren všechny oslnila třpytivými červenými šaty Needle & Thread s dlouhým rukávem. Byla díky tomu porovnávána s vévodkyní Kate, která si podobný model od stejné značky oblékla na královskou recepci v roce 2020.

621cdebd8c2a5cl.jpg
Foto: Profimedia

Když se v roce 2020 herečka zúčastnila večera na podporu životního prostředí, oblékla se příznačně do zelené. Šaty s asymetrickým výstřihem a řasením v oblasti bříška obepínaly její štíhlou postavu, ale ve spodní části se trochu rozšiřovaly. A o jakou si myslíte, že šlo značku? Ale jistě, opět Dolce & Gabbana.

621cdef2520f0cl.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: DailyMail, Goodhousekeeping, Profimedia, Redcarpet-fashionawards, People