Svého osudového muže, jak o něm mluví, potkala letos v červnu. Během dovolené ve wellness hotelu, kam ji zlákala nejlepší kamarádka. Zasloužila si to. Měla za sebou dva perné roky, během nichž se rozešla i rozvedla s manželem a začala žít na vlastní pěst. Oddech se vážně hodil. I když šlo jen o prodloužený víkend. Jenže během těch pár dní stihla hodně.

lov.jpg
Foto: Shutterstock

Okouzlil ji Ital

„Seznámila jsem se se Stefanem (48), pohledným a sympatickým chlápkem, ze kterého později vylezlo, že je majitelem onoho hotelu. Pozval mě druhý den na výlet k vodopádům a já kývla,“ popisuje Marie, která to celé považovala za pouhou zábavu, zpestření dovolené. Kdo by neznal Italy! Jenže se spletla. Netlačil na pilu, jen si povídali. A na dalších rande stejně tak. Až poslední den došlo na líbání.

„Myslela jsem, že se vidíme naposledy. Sliboval sice, že přijede, ale co si budeme povídat, není mi patnáct. Jenže on fakt přijel. Netrvalo to ani týden. Mezi tím jsme si psali a volali. Každý den, což děláme dodnes,“ svěřuje se Marie, která postupně zjišťovala, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Ve všech ohledech.

Děti se stěhovat nechtějí

„Před měsícem mi nabídl, abych se k němu do Itálie přestěhovala. Natrvalo. I práci by tu pro mě měl. Jenže to má háček. Mám dvě děti. Ne že by to byla překážka na jeho straně. Chce mě i s nimi. Sám taky jedno má s bývalou ženou. Problém je ale v tom, že můj syn (10) i dcera (8) to odmítli. Mají v Česku školu, kamarády, otce i prarodiče a své zázemí nechtějí opouštět,“ zoufá si Marie. Její bývalý muž, který si děti bere každý druhý víkend, je samozřejmě také proti.

„Stefano trvá na tom, že musíme žít v Itálii. A vztah na dálku samozřejmě taky nechce. To je tak děsně nefér! Nemám absolutně žádnou naději na štěstí. Leda bych za svou láskou utekla od dětí a brala si je jednou za měsíc na víkend, což je zoufale málo. Každý den se to snažím nějak vyřešit, ale marně,“ neví si rady zamilovaná žena.

Čtěte také:

Reklama