Přírodní spalovače tuků, to zní jako nějaký experiment nebo dokonce podvod. Ne, nic takového to není, naopak, jedná se o osvědčené a velmi účinné prostředky ke snížení tukových zásob, a tedy i nadbytečných kilogramů na těle. Mnoho těchto látek jistě znáte, jen jste nevěděli, jak vám mohou pomoci při hubnutí.

Káva
Je známo, že káva pomáhá při trávení, zejména pokud máte problémy s pravidelností stolice. Tento účinek je způsoben především obsahem kofeinu, který je velmi účinným stimulantem, ať už jde o nervový systém, srdce nebo střevní peristaltiku.
Kofein má však také stimulační a zrychlující účinek na metabolismus, což je již velmi důležité v boji proti nadváze. Zrychlení metabolismu ve spojení s cvičením nebo pravidelným pohybem s sebou přináší také účinnější spalování tuků a tukových zásob, což je přesně to, co při nadváze potřebujete.

Kromě toho má také mírný močopudný účinek, takže může pomoci zhubnout v případě, že vaše tělo nadměrně zadržuje vodu. Kofein také přispívá k uvolňování hormonu inzulínu, který ovlivňuje využití energie z tuků.

Zelený čaj
Dalším velmi známým přírodním spalovačem tuku je zelený čaj. Jedná se o čaj, který je jedním z původních druhů čínských čajů a připravuje se přímo z listů čajovníku. Je to známý stimulátor metabolismu, který se používá již více než 5 tisíc let.
Zelený čaj obsahuje velké množství bioflavonoidů a antioxidantů, díky nimž stimuluje organismus podobně jako výše zmíněný kofein, ale má i širší účinek. Je důležitý pro trávicí systém a pomáhá při zažívacích potížích, ale především přispívá k termogenezi. Díky němu vzniká energie již během trávení potravy.

Zelený čaj navíc podporuje metabolismus a jeho neustálou reaktivaci, a to i prostřednictvím katechinů, které mají příznivý vliv na játra. Kromě toho obsahuje také látky, které na sebe vážou tuky, což znamená, že nepřímo snižuje jejich ukládání v těle.

Chilli
Velmi známým přírodním prostředkem, který lze dokonce zařadit mezi nejlepší spalovače tuků, je také pepř, konkrétně chilli papričky. Vyrábí se rozemletím červených chilli papriček známých svou ostrostí.

Chilli papričky vděčí za svou pálivost látce zvané kapsaicin, kterou lze využít i při hubnutí. Látka stimuluje termogenezi a aktivuje trávicí systém ke spalování tuků. Podporuje také vylučování žaludečních šťáv, které přispívají k trávení i ke zrychlení metabolismu.

Kromě toho chilli papričky působí také na čištění střev a jejich dezinfekci, což podporuje pravidelné vylučování, a tím i optimalizaci hmotnosti. Kapsaicin má také pozitivní vliv na snížení spotřeby kalorií z jídla.

Vše v jednom a „na podnosu“
Výše uvedené prostředky jsou jen špičkou ledovce toho, co nám příroda nabízí pro zlepšení metabolismu nebo spalování tuků. Lze je však použít v různých formách, nejen například v nápojích nebo potravinách.
Jednou z nejúčinnějších forem je speciální přípravek s názvem eSlim®. Je to pilulka určená k podpoře hubnutí, ale na rozdíl od většiny svých konkurentů je to produkt s osvědčenými účinky a především s komplexním působením. Toho je dosaženo tím, že obsahuje také výše zmíněné přírodní spalovače tuku.
sli.jpg
Kromě toho lze ve složení najít například vitamin C na podporu trávení, L-karnitin pro lepší spalování tuků nebo extrakt z divokého pomeranče pro metabolismus.

V případě, že máte zájem o takové složení a chtěli byste se o značce dozvědět více, můžete najít všechny potřebné informace, včetně zkušeností s používáním výrobku, přímo na oficiálních stránkách výrobce www.eslim.cz. Zde si můžete pilulky objednat i bez lékařského předpisu a přímo z pohodlí domova.

Reklama