fb.jpg

Karolína, redaktorka
Každý rok jezdím s partou přátel na hory a na seznamu věcí, které nesmím zapomenout, jsou i sladkosti. Na běžkách dodávají energii a jsou skvělou odměnou po ujetých kilometrech. Letos jsem oprášila starou tradici z dětství. Na lyžařském výcviku jsme za dobré výsledky dostávali Fidorky místo medailí. Vzala jsem s sebou několik nových příchutí (hořké s citrónem) a místo toho, abychom vyhlašovali místa, byli jsme všichni odměněni stejně. Od teď je čokoládová s citrónem mou nejoblíbenější!

fb2.jpg

Veronika, redaktorka
Fidorky, to jsou jedny z oplatek mého dětství. Teď už je tak často nejím, ale vždy budou spojené s řadou pěkných vzpomínek. Fidorka s hořkou čokoládou a citrónovou příchutí mě moc mile překvapila. Je super, že si tato značka i po letech zachovává to skvělé pověstné křupnutí. Vrstva čokolády je na krajích pořád stejně vysoká, jako si pamatuju, a příjemný dotek citrónu je skvělým ozvláštněním. Za mě bezva kombinace.

5e53cb2734ab5obrazek.jpg

Marta, editorka
Fidorky mám moc ráda. Nejvíc mi chutnají samozřejmě modré a žluté, to jsou moje srdcovky. Ráda ale ochutnávám i jiné. Tentokrát to byla novinka s hořkou čokoládou a citrónem. Kombinace mi nejdřív přišla docela zvláštní, ale nakonec, když jsem si kousla, mě mile překvapila. Vlastně proč ne, kombinace čokolády s pomerančem taky funguje, takže proč ne tato? Určitě si ji ještě někdy koupím, až na ni narazím v obchodě. Je to netradiční, avšak velmi chutná varianta Fidorek.

Klára, ředitelka obchodního oddělení
Vzít Fidorky na hory je super nápad, mám je ráda všechny a citronová mi moc chutná. Vtipné obaly jsou milé a hořkou čokoládu mám raději než mléčnou. Prázdniny jsou v plném proudu, inspirujte se našimi tipy!

Čtěte také:

Reklama