imunitaSedět v autě či tramvaji, nervovat se v práci a doma, polykat v poklusu nezdravý oběd... V takovém životním tempu dostává imunita našeho organismu pěkně zabrat.

Bojovat proti stresu, nevhodnému stravování a lenosti žádá trošku odvahy a účinného pomocníka. Odvahu si musíte v sobě najít sami, pomocníka však už máte - Prevenzym!

Prevenzym byl vyvinut jako doplněk stravy, jehož cílem je pomáhat zdravým lidem, kteří jsou ohroženi negativními vlivy a nezdravým způsobem života.

Enzymy bromelain, papain a trypsin, které obsahuje doplněk stravy Prevenzym, podporují činnost cévního a lymfatického systému. Společně s flavonoidem rutinem, který patří mezi významné antioxidanty, tak pomohou vašemu organismu zbavit se nebezpečných toxinů a posílit váš imunitní systém.

prevenzymStačí několik tablet Prevenzymu denně a můžete výrazně podpořit svůj imunitní systém. Posílíte svůj organismus, aby lépe zvládal případné infekce, a pomůžete mu při regeneraci po sportovních aktivitách či jiné fyzické nebo psychické zátěži. Budete mít také méně skrytých zánětů, které patří k hlavním příčinám pozdějšího výskytu většiny civilizačních chorob - od cukrovky přes kardiovaskulární problémy až třeba po Alzheimerovu nemoc.

Váš pomocník Prevenzym dokáže hodně, ukažte, co dokážete vy!

Více na www.prevenzym.cz

Reklama