Přečtěte si svatební příběh. Myslíte, že svatba v kostele je zárukou šťastného manželství, potom se nechte vyvést z omylu…

Následující příběh zaslala čtenářka Táňa. Je bez fotky a tedy nemůže být oceněn dnes dárkem, přesto ho uveřejňuji - je totiž velice zajímavý...


Byla to svatba jako vyšitá z milostného románku. Svatba na úřadě, svatba v kostele. Tam se dojímala celá rodina včetně nás a my jsme si před Bohem slibovali, jak se budeme mít rádi do konce života, jak spolu vychováme děti a nikdy se neopustíme. Prostě v dobrém i ve zlém spolu budeme celý život.

Pak jsem se během čtyř let rozhádali, byli jsme si nevěrní, já se od něj s malým synem odstěhovala. Jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Proběh rozvod, dnes spolu kromě dítěte nemáme nic společného. Nemáme dobré vztahy, stále cítím ty křivdy, situace, když jsme se hádali. Čas to sice zahladil, ale když se to rozjitří, mám na něj zase vztek a cítím ten hnus. Máme nové rodiny a každému z nás je dobře někde úplně jinde, než se zdálo, když jsme se brali.

Někdy mě ale zatrne, že jsem učinila v kostele slib a ten jsem nedodržela. Protože co Bůh spojil, člověk nerozdělil. Jsme sice rozvedení, ale ten církevní svazek nikdo nezrušil. Nemám z toho dobrý pocit.

Táňa

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama