V indickém Dillí se před týdnem odehrálo posvěcení nevšedního manželského svazku. Mladá dívka Susheela Ganesh Raman totiž pojala za chotě opičího samečka. To je celkem extravagantní i v dnešní době, a proto překvapí, že rodiče dívky se svatbou souhlasili a naopak ji v rozhodnutí podpořili.

 

Známost se začala vyvíjet před třemi lety, kdy do domu jejích rodičů ve čtvrti Safdurjung začal docházet mladý samec makaka. Zpočátku se všem zdálo zvláštní, že se v domě i na zahradě chová zvíře velmi suverénně. Když zjistili, že mu nedělá problém najít a správně použít toaletu nebo se obstojně najíst u stolu, zvykli si na něj a přijali ho mezi sebe.Indická opice

 

To ovšem není konec celé absurdní historie. Po nějaké době s makakem ve společné domácnosti pocítila Susheela ke zvířeti zvláštní náklonnost a jakožto věřící hinduistka začala trpět utkvělou představou, že je primát inkarnace jejího manžela z předchozího života. O detailech svatby se zdroj bohužel nezmiňuje, ale mohl to být celkem slušný úlet. Není to tak dávno, co zpravodajskými servery proběhla novinka o muži, který se také zadal se zvířátkem. Že by nový indický trend?

 

Zdroj: The New Delhi Journal

 

 

 

Bylo by něco takového možné i jinde než v Indii? O čem si nevěsta s opicí asi vypráví? Lákalo by vás takové netradiční manželství?

 

Reklama